444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimHaber

Alt ve orta gelir grubundakiler de ev sahibi oluyor

Yüksek gelir grubunda olanların ev sahibi olma gibi bir amaçları bulunmaz. Genellikle kendilerine ait bir evleri vardır. Orta gelir grubunda bulunanların ise bir kısmının evi varken pek çoğu ev sahibi olmak için çeşitli girişimlerde bulunurlar. Gelelim alt gelir grubuna; aylık geliri kısıtlı olanların en önemli hedeflerinden biri şüphesiz bir ev sahibi olmaktır. Bu amaç için tasarruflar yapılır, faizsiz ev alma yolları araştırılır, peşinatsız ev sahibi yapan firmalar incelenir. Amaç hem kiradan kurtulmak, hem de ileride çocuklarına bir ev bırakabilmektir.

Ev sahibi olmak isteyenler için belki de en büyük engel gerekli motivasyon eksikliğidir. Çoğu ev sahibi olmak için gerekli motivasyonu sağlayamamanın en önemli nedenleri ise, gelecek kaygısı ve sahip olunan maddi imkanların kısıtlılığıdır. Maddi kısıtlılıklar bizi olumsuz düşüncelere sevk ederek farkında olmadan hedeflerimizden uzaklaştırır. Genellikle düşük gelir düzeyine sahip bireyler için ev ya da araba sahibi olmak sadece bir hayal olarak kalır; ancak unutulmamalıdır ki; birçok iyi fikir başlangıçta ‘imkansız’ gibi görülebilir. Önemli olan o amaç için yeterli motivasyon ve inanca sahip olmaktır.

Unutulmaması gereken bir gerçek var ki, bir şey için uğraş vermezsek ona asla sahip olamayız. Hiç kimse elindeki imkanlara bir gecede sahip olmamıştır. Herkes bir yerlerden başlar ve büyük hedeflere küçük tasarruflarla ulaşılır. Harekete geçmek için yıllardır ertelediğiniz gün ‘bugün’ olsun.

Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma yöntemlerini ev sahibi olmak isteyenlerin istifadesine sunan Birevim, alt ve orta gelir grubunda bulunanlar için ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkarıyor. Küçük tasarruflarınız Birevim’de büyük mutluluklara dönüyor. Birevim, müşterilerinde sınırlamaya gitmiyor. Düşük, orta ya da yüksek hangi gelir düzeyine sahip olursanız olun, kendi ödeme performansınıza göre şekillendirebileceğiniz eşsiz yöntemlerle düşlediğiniz eve sahip olabiliyorsunuz. Tamamen faizsiz, vade farksız yöntemlerden kendinize en uygun bulduğunuzu seçerek, hiçbir ek maliyet ödemeden 240 aya kadar taksit imkanıyla evinizi ucuza mal ederek, düşlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla Birevim ile daha kısa sürede ev sahibi oluyorsunuz.

Birevim’le ev sahibi olmak için siz de 444 23 53 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Birevim

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Sahibi Olma Yöntemleri

Birevim

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir