444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birarabam

Araba Kampanyaları 2021 – Birevim’den Faizsiz Destek

Birevim araba almak isteyenler için bir alt kuruluşu olan Birarabam’ı sunmaktadır. 2019 yılında artık tüm ulaşımlar arabalarla sağlanmaktadır. İş için ya da bireysel olarak araba sahibi olmak isteyen kişiler, bütçelerine uygun arabaları incelemektedirler. Fakat araba fiyatlarının yüksekliği, özellikle de dar gelirli kişilerin peşin olarak araba alabilmesine imkân vermemektedir. Birarabam, araba kampanyaları sayesinde kişilerin ve kurumların rahatça araba sahibi olmalarına yardım etmektedir.

Birarabam ile Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Birarabam faizsiz araba desteği sunan bir Birevim alt kuruluşudur. Birevim gibi, Birarabam’da da satın alacağınız araba için peşinat ödeme zorunluluğunuz, vade farkı, kefil talebi ya da yüksek taksit zorunlulukları bulunmamaktadır. Küçük taksitler ve 66 aya varan taksit sayısı imkânlarıyla hayalini kurduğunuz arabaya ulaşmanız artık çok kolay. Ayrıca alacağınız arabalar için hiçbir faiz ve vade farkı ödemezsiniz. Yani hayalini kurduğunuz ya da ihtiyaç duyduğunuz arabayı satış fiyatı üzerinden satın alırsınız. Üzerine hiçbir ilave ücret eklenmez. Bu sayede bütçenize uygun bir şekilde arabanıza sahip olur, ger ay düzenli olarak satın alacağınız araba için taksit ödersiniz.

Birarabam’dan Araba Kapmayanları

Birarabam araba kampanyaları, ayağınızı yerden kesecek fırsatlardır. Araba kampanyaları sayesinde siz de faizsiz ve peşinatsız bir şekilde hayalini kurduğunuz arabaya ulaşabilirsiniz. Üstelik hangi arabayı seçeceğinize Birevim değil, siz karar verirsiniz. Bütçenize uygun olarak gördüğünüz ve beğendiğiniz arabayı seçebilir, bu arabanını tutarını ve taksitini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bu araba kampanyaları hem ikinci el hem de sıfır kilometre arabalar için geçerlidir. Bireysel olarak ya iş için bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Alacağınız tüm arabaları gerçek fiyatları üzerinden satın alırsınız ve 66 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 66 ay araba fiyatlarına göre iyi bir taksit miktarıdır. Alacağınız arabayı etiket fiyatı üzerinden maksimum 66 aya bölerek her ay kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksit sayısını ve ödeyeceğiniz tutarı vade zamanı içinde tekrar yapılandırma şansınız da bulunmaktadır. Dilerseniz elinize toplu bir para geçtiğinde borcunuzu kapatabilir. Ya da taksiti, tutarı artırıp, azaltabilirsiniz. Tamamen sizin bütçenize göre ödemeler ayarlanacaktır.

Birarabam’la Araba Sahibi Olmak İçin Başvuru

Araba sahibi olmak için başvuru için Birarabam markası altında Birevim’e  başvuru yapmanız gerekmektedir. Birevim, Türkiye’nin her yerinde yaşayan kişiler için araba kampanyaları sunmaktadır. Başvuruyu yapacak olan kişilerden yüksek gelir vb. şeyler beklenmez. Direkt olarak ihtiyacınız olan araba için buraya başvuru yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde Birevim var mı yok mu internet sitesinden öğrenebilir, eğer varsa direkt olarak şubeden başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz. Eğer, bulunduğunuz şehirde Birevim şubesi yoksa ve başvuru yapmak, bilgi almak isterseniz ya 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz ya da internet sitesinde bulunan formu doldurursunuz, Birevim sizi arar. Bu forma adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve ilçeyi girmeniz yeterlidir.

Benzer Yazılar
Birarabam

Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu Birarabam'dan 66 Aya Kadar Taksit İmkanı

Birarabam

Birevim Araba Hesaplama Programı

BirarabamSesli Makaleler

Birevim'den Araba Almak İstiyorum

BirarabamGenelRöportajlar

Taylan Erler ve “Karavanda Tasarrufla Minimal Yaşam”

12 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir