444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birarabam

Birarabam Kampanyaları

Araba sahibi olmak isteyen birçok kişi Birarabam’i tercih etmektedir. Birarabam kampanyaları ve avantajları sayesinde kolay şekilde araba sahibi olmanızı sağlar. Bu sistemde çeşitli farklar ve faiz yok, borcunuzu erken bitirme fırsatınız var, taksit tutarlarını siz belirlemektesiniz, peşinatsız bir sistemdir ve herkes katılabilir.

Birarabam kampanyaları sayesinde Türkiye’nin her yerinden istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Taksitli araba alma yöntemleri sayesinde arabanızı ucuza mal edersiniz. İsteyen kişiler, hiç peşinat vermeden araba sahibi olabilir. Taksit tutarlarını kendi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Uzun yıllar taksit yaptırsanız bile taksitlerinizi erken bitirme fırsatınız bulunmaktadır. Sistem sadece sıfır ve yeni arabalar için değil, 2. el arabalarda da geçerlidir. Hem sıfır hem de 2. el araba satın alabilirsiniz. Hayalinizdeki arabaya peşinatsız, farksız ve faiz ödemeden sahip olabilirsiniz.

Birarabam Kampanyaları İle Araba Alma

İlk olarak satın almak istediğiniz arabayı seçmeniz gerekmektedir. Arabanın tutarı tamamen size bırakılan bir karardır. 100 bin TL değerinde bir araba da seçebilirsiniz, 500 bin TL değerinde de. Almak istediğiniz araba ve tutarını belirledikten sonra sisteme nasıl dahil olmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Burada 2 şekilde sisteme dahil olabilirsiniz, peşinatlı veya peşinatsız şekilde. Peşinatsız veya peşinatlı sisteme dahil olduktan sonra aylık ödemeniz gereken taksit tutarlarını belirlemeniz gerekmektedir. Burada da yine karar size bırakılmıştır. Taksit tutarları kaç kişilik gruba dahil olacağınızı belirler. 24, 36, 48, 66 kişilik tasarruf gruplarına dahil olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz arabaya dair tüm hususları netleştirdikten sonra sıra sözleşmeye gelmektedir. Tüm hususlar sözleşmeye yazılı olarak geçirilir ve Birevim ile sizin aranızda imzalanır. Son aşama olarak arabayı ne zaman teslim alacağınız belirlenecektir. Bu işlem noter huzurunda gerçekleştirilmektedir. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile arabanızı alacağınız tarih belirlenir. Bu tarihte Birarabam size istediğiniz arabayı alır ve teslim eder.

Birarabam kampanyaları ile araba sahibi olmak bu kadar kolaydır. Sistem müşteri dostu olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Güven problem oluşmaması adına tüm işlemler resmi olarak noter huzurunda gerçekleştirilir.

Benzer Yazılar
Birarabam

Araba Kampanyaları 2021 – Birevim’den Faizsiz Destek

Birarabam

Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu Birarabam'dan 66 Aya Kadar Taksit İmkanı

Birarabam

Birevim Araba Hesaplama Programı

BirarabamSesli Makaleler

Birevim'den Araba Almak İstiyorum

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir