444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Avantajları Nedir?

Birevim, istediğiniz arsa, ev ve iş yeri gibi gayrimenkulleri almanızı sağlar. İstediğiniz gayrimenkule ulaşmanız için hizmet verir. Türkiye şartlarında en uygun şekilde gayrimenkul almak için tercih edilen lider markadır. Türkiye’nin istenilen yerinden, istediğiniz gayrimenkulü alabilirsiniz. Avantajları seçenekleri sayesinde birçok kişi Birevim’i tercih etmektedir. Birazdan Birevim avantajları nedir sorusuna yanıt vereceğiz ve avantajları açıklayacağız.

Birevim’de birçok avantaj vardır. Bunları aşağıda maddelenmiş şekilde görebilirsiniz.

– Birevim, hiçbir müşterisini ayırt etmez. Durum böyle olunca tüm Türkiye’ye hizmet sağlar. Türkiye’nin herhangi bir ilinden başvuru yapabilir ve sisteme dahil olabilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz yerden istediğiniz gayrimenkulu satın alabilirsiniz.

– Birevim, alacağınız evin değeri ne kadarsa onu ödemenizi sağlar. Hiçbir şekilde kira yardımı, ara ödeme, peşinat ve faiz zorunluluğu yoktur. Yüksek maliyet ve yüksek taksit tutarları, hiç yoktur. Bu sayede birçok mutlu müşteriye sahiptir.

– Birevim’in kendine has yöntemleri ile taksitleri siz belirlersiniz. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi kendiniz seçersiniz. İstediğiniz vade oranı ayarlanır. 60 ile 480 aralığında vade seçebilirsiniz.

– Sistem sayesinde evi ucuza mal etmiş olursunuz. Piyasada bulunan birçok markaya göre en uygun hizmeti sunar.

– Borcunuz en erken sürede biter. Birevim, sunduğu avantajlar sayesinde borcunuzun belirlenen tarihten daha erken bitmesini sağlar.

– Türkiye’de bir ilk olan diğer avantaj ise, kısa sürede ev sahibi olabilmenizdir. Birevim ile diğer taksitle ev alma yollarına göre daha kısa sürede gayrimenkul sahibi olursunuz.

– Peşinat ödemeden ev sahibi olursunuz. En güzel avantajlardan biri de budur. Peşinat zorunluluğu olmadığı için peşinat ödemeden istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

– Herkese hitap eden bir program olduğu için herkes bütçesine göre ev sahibi olabilir. Sistem, herkese karşı eşittir. Düşük, orta veya yüksek gelirli bir kişi, Birevim sayesinde ev sahibi olabilir.

– Güvenle ev almak isteyenlerin seçtiği marka Birevim’dir. Sunulan teminatlar sayesinde güven ile evinizi alabilir ve rahatlıkla oturabilirsiniz. %100 memnuniyet esas alındığı için her müşteri memnun kalmaktadır.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir