444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Hakkında Şikayet Var mı?

Herkesi aynı anda memnun etmek zor bir iştir. Her firmanın şikayetleri bulunmaktadır. Burada önemli olan firma adına oluşturulmuş şikayet sayısı ve çözümlenmiş şikayetlerdir. Birevim ise bu konuda ilk sırada yer alan firmadır. Birevim şikayetleri oldukça az olan bir firmadır fakat bulunan az şikayete rağmen bütün sorunlar çok hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Birevim Şikayetlerine https://www.sikayetvar.com/birevim buradan da kontrol edebilirsiniz. Birevim olarak kendimize güveniyoruz.

Bu konuda firmalarla ilgili şikayet oluşturmak için sikayetvar.com sitesi bulunmaktadır. Sitede yer alan memnuniyet düzeyi ve teşekkür oranı kategorilerinde 1. sırada her daim Birevim yer almaktadır. Birevim satış öncesi, satış esnasında ve satış sonrasında müşterilerine her zaman memnuniyet sunmaktadır. Bu platformu kullanarak Birevim hakkında şikayet oluşturan müşteriler hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadırlar. Bir şikayet oluşturulduktan sonra Birevim tarafından şikayet okunur ve incelenir. Daha sonra şikayet hakkında gerekli araştırmalar yapılır ve firma içerisinde ilgili kişiye şikayet yönlendirilir. Yetkilimiz şikayet ile ilgili detayları öğrendikten sonra çözüm üretir ve sorunu gidermek adına müşterimiz ile iletişime geçer.

Birevim şikayetleri hakkında tüm işlemler çok hızlı gerçekleştirilir. Burada temel prensip; müşterinin bekletilmemesi ve çözümün hemen üretilmesidir. Bu sayede Birevim ilk kurulduğu günden itibaren müşterilerinin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Rakipleri arasında henüz aynı başarıyı elde eden bir firma bulunmamaktadır. Şikayetlere ortalama 70 saat gibi bir sürede geri dönüş yapılmaktadır. Bu süre diğer firmalara göre muazzam bir istatistiktir. Birevim hiçbir şikayeti çözümsüz bırakmamaktadır. Bu sayede tüm şikayetlerden teşekkür edilerek ayrılmaktadır.

Birevim, ilk günden itibaren tüm şikayetleri çözüme ulaştırmış ve kimseyi mağdur etmemiştir. Platformda yer alan son 1 yılın verileri bu sözleri kanıtlar niteliktedir. Birevim hakkında toplam 194 şikayet bulunmaktadır. Bu şikayetleri yapan kişilerin %98’i, şikayetleri çözüme kavuşturulduğu için teşekkür ederek platformdan ayrılmışlardır. Birevim, %99 memnuiyet oranı ile şikayetleri çözüme kavuşturan firmaların lideri konumundadır. “Birlikte Tasarrufun Muhteşem Gücünü Keşfedelim” sloganı ile yola çıkan Birevim, insanların kolay bir şekilde ev ve araba sahibi olmasını sağlamakla kalmayıp bütün müşterilerini memnun etmektedir.

Benzer Yazılar
Birevim

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Birevim

Birevim Örnek Ödeme Planı

BirevimMerak EdilenlerSesli Makaleler

Birevim de peşinat ödemek zorunda mıyım? Hizmet bedeli, peşinat değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir