411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimMerak Edilenler

Birevim İle Faiz Ödemeden Neler Alınabilir?

Esasında Birevim’in sunduğu faizsiz yöntemlerle edinilebilecek pek çok varlık bulunuyor. Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, faizsiz konut kredisi veren bankaları araştıranlar, Faizsiz araba almak isteyenler, Birevim’in kendine özgü tasarruf yöntemlerini etkin bir biçimde kullanarak bu isteklerine ulaşabilirler.

Birevim, zorlukla edinilebilecek varlıklara; tamamen faizsiz, müşterinin dilediği kadar fazla taksit imkanı sunarak, hatta ödenecek taksitleri de müşterilerin belirlemesine imkan sağlayarak, fazladan herhangi bir fark ödetmeden, isteyene hiç peşinatsız olarak sahip olma fırsatı sunuyor.

Birevim tasarruf yöntemleriyle alınabilecek varlıkları sıralayacak olursak yelpazenin çok geniş olduğunu görürüz. Birevim tasarruf yöntemleri ile başlıca; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkuller alınabildiği gibi, Birevim’in alt markası olan Birarabam ile de sıfır km. veya ikinci el otomobiller, iş makineleri en uygun koşullarda alınabilir.

Birevim, faizsiz ev almak istiyorum diyen ve ilk defa faizsiz ev sahibi olmak isteyen özellikle orta ve alt gelir grubunda bulunan kişilere faizsiz ev almanın yolunu açarken, diğer yandan bir evi olup, ikinci evini almak isteyenlere ya da ev, arsa, işyeri alarak yatırım yapmak isteyenlere de mükemmel avantajlar sunuyor.

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufGenel

Hedefi tam 12’den vurmak mümkün!

Birlikte TasarrufGenelHaberMerak Edilenler

Modern zaman alışkanlığı: Ertelemek!

BirevimBirlikte TasarrufEkonomi & FinansGenelHaber

Sosyal Finansın Dünya Liderleri Bu Zirvede Buluştu

BirevimBirlikte TasarrufGenelHaber

Birevim’den Türkiye’de Bir İlk : “İslami Finans Raporu”

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir