Esasında Birevim’in sunduğu faizsiz yöntemlerle edinilebilecek pek çok varlık bulunuyor. Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, faizsiz konut kredisi veren bankaları araştıranlar, Faizsiz araba almak isteyenler, Birevim’in kendine özgü tasarruf yöntemlerini etkin bir biçimde kullanarak bu isteklerine ulaşabilirler.

Birevim, zorlukla edinilebilecek varlıklara; tamamen faizsiz, müşterinin dilediği kadar fazla taksit imkanı sunarak, hatta ödenecek taksitleri de müşterilerin belirlemesine imkan sağlayarak, fazladan herhangi bir fark ödetmeden, isteyene hiç peşinatsız olarak sahip olma fırsatı sunuyor.

Birevim tasarruf yöntemleriyle alınabilecek varlıkları sıralayacak olursak yelpazenin çok geniş olduğunu görürüz. Birevim tasarruf yöntemleri ile başlıca; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkuller alınabildiği gibi, Birevim’in alt markası olan Birarabam ile de sıfır km. veya ikinci el otomobiller, iş makineleri en uygun koşullarda alınabilir.

Birevim, faizsiz ev almak istiyorum diyen ve ilk defa faizsiz ev sahibi olmak isteyen özellikle orta ve alt gelir grubunda bulunan kişilere faizsiz ev almanın yolunu açarken, diğer yandan bir evi olup, ikinci evini almak isteyenlere ya da ev, arsa, işyeri alarak yatırım yapmak isteyenlere de mükemmel avantajlar sunuyor.

Share This: