444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

Birevim ile hem araba hem de ev alınabildiği herkes tarafından biliniyor. Bu sektörde Türkiye’nin lider firması olan Birevim, birçok kişiyi ev ve araba sahibi yaptı. Birevim aynı zamanda Birarabam ile ortak çalışma yürüterek, araba isteyen kişileri bu şirkete yönlendirebiliyor. Durum böyle olunca Birevim ile nasıl ev alabilirim ve Birevim ile nasıl araba alabilirim soruları, oldukça fazla soruluyor. Bu soruların yanıtını ise, birazdan öğrenmiş olacaksınız. Birevim’den faydalanarak, ev ve araba almak oldukça basittir. Aşağıda belirteceğimiz adımları uyguladığınız takdirde, istediğiniz arabayı veya evi satın alabilirsiniz.

Birevim ile ev veya araba sahibi olmak için ilk olarak müracaat etmeniz gerekmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan şubeleri kullanarak, müracaat edebilirsiniz. Birevim personeli, her konuda size bilgilendirecek ve yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorulara bu şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Araba ve ev sahibi olmak için kullanılan yöntemler vardır. Bu yöntemlerden en uygun olanını kendiniz için seçebilirsiniz. Yöntemler arasında küçük farklılıklar bulunmaktadır. Biz, bu yazımızda en çok kullanılan yöntemlerden biri olan “Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi”ni anlatıyor olacağız.

İlk adım olarak, almak istediğiniz evin veya arabanın fiyatını belirtmeniz gerekmektedir. Almak istediğiniz evin ve arabanın fiyatı, hiç önemli değildir. Bu adımda karar tamamen size bırakılmıştır. Daha sonra sisteme nasıl giriş yapacağınızı belirlersiniz. Sisteme giriş yapmak için 2 yol vardır. Bu yollar; peşinatlı ve peşinatsız giriştir. Peşinat zorunluluğu bulunmadığı için 2 yoldan birini seçebilirsiniz. Daha sonra kaç taksit yaptırmak istediğinizi seçersiniz. Taksit tutarları, kaç kişilik gruplara dahil olacağınızı belirler. 48 Taksit yaptırırsanız, 48 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Tüm bu hususlar, sözleşme haline getirilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Bu son işlemden sonra evin teslimatı hakkında detaylar netleştirilir. Noter huzurunda sıra tespiti yapılır ve bu sayede evi ne zaman teslim alacağınız netleşir. Size belirtilen tarihte istediğiniz evi, istediğiniz yerden alabilirsiniz. Birevim, sizin adınıza evi satın alacak ve size teslim edecektir. Birevim’den araba veya ev almak için bu adımları uygulamanız gerekmektedir.

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Hedefi tam 12’den vurmak mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufEkonomi & FinansGenelHaber

Sosyal Finansın Dünya Liderleri Bu Zirvede Buluştu

BirevimBirlikte TasarrufGenelHaber

Birevim’den Türkiye’de Bir İlk : “İslami Finans Raporu”

BirevimBirlikte TasarrufEkonomi & FinansGenelHaber

BİREVİM ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinden Anlamlı İş Birliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir