444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim İle Neler Alınabilir?

Birevim ile neler alınabilir sorusu fazlasıyla sorulmaktadır. Birevim ile hem ev hem de araba alabilirsiniz. Firmamız, iki ürün için de imkan sağlamaktadır. Bunların yanında iş yeri ve arsa da alabilirsiniz. Diğer tüm yöntemlerde olduğu gibi firmamız ile iletişime geçmeniz ve talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bütün hususlar, sizin isteğiniz çerçevesinde gerçekleşeceği için her şey daha kolay olmuş olacak. Bildiğiniz üzere Birevim ile yapacağınız her anlaşmada kararları siz belirlersiniz. Bu sayede mutlu ve kazançlı müşteriler kazanmış oluruz. Her şeyden önce müşterinin isteği çok önemlidir. Öncelikle sizin isteklerinizi gerçekleştiririz ve kazançlı olmanızı sağlarız. Peki, Birevim ile alınabilen ev ve arabayı nasıl alabilirsiniz? Bu sorunun cevabı birazdan görüyor olacaksınız.

Birevim İle Ev Ve Araba Almak

Bahsettiğimiz gibi Birevim ile hem ev hem de araba alabilirsiniz. Bunları alabilmek için çeşitli ödeme yöntemleri mevcuttur. Biz, bu yazımızda en çok kullanılan ve tercih edilen yöntemi tanıtacağız. Anlatacağımız yöntem ile ev veya araba alabilirsiniz fakat aralarında küçük farklar bulunmaktadır. Bütün detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İlk olarak almak istediğiniz ev ya da arabayı belirlemeniz ve fiyatını Birevim yetkilisine söylemeniz gerekmektedir. Burada alacağınız ev ya da araba size kalmıştır, tutarı hiç önemli değildir. Daha sonra peşinatınız varsa, bunu da belirtmeniz gerekmektedir. Sisteme hem peşinatlı hem de peşinatsız şekilde giriş yapabilirsiniz. Üçücü aşamada aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı ve taksit adetini belirtmeniz gerekmektedir. En önemli nokta burasıdır. Bu şekilde kaç kişilik gruplara dahil edileceğinizi belirlersiniz.

Örneğin; 66 taksit yaptırdınız, 66 kişilik tasarruf grubuna giriş yaptırılırsınız. Son aşama olarak burada belirttiğiniz her şey sözleşme haline getirilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Bu noktadan sonra yapılan işlemler, ev veya arabanın teslimatı ile ilgilidir. Noter huzurunda sıra tespiti yapılır ve evinizi ya da arabanızı ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Belirlenen tarihte hangi evi veya arabayı istiyorsanız, satın alabilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev veya araba alabilirsiniz. Birevim, sizin adınıza satın alır ve size teslim eder. Evi teslim aldığınızda taksitlerinize göre 1000/6 oranında arttırım yapılır, bu sayede borcunuz daha erken biter.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir