444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Kampanyaları

Birevim şirket olarak birçok kolaylık sağlamaktadır. Bazı durumlarda birevim kampanyaları hakkında bilgi sahibi olan insanlar, çok şaşırmaktadırlar. Birevim kampanyaları ile sağladığı avantajlar sayesinde adından çokça söz ettirmektedir. Birevim ev alma yöntemleri ile istediğiniz eve en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Birevim tüm işlemleri noter huzurunda belgelendirerek yaptığı için hiçbir güven problemine  ihtimal vermemektedir.

Birevim Kampanyaları Nelerdir ?

Birevim’in 3 adet kampanyası var diyebiliriz. Bunlar; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemidir. Birevim, kampanyaların en uygununu seçmeniz için 3 adet kampanya oluşturmuştur. Bu kampanyalar tamamen müşteri dostu olacak şekilde oluşturulmuştur.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

İlk kampanyamız olan Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile başlayabiliriz. Bu yöntem nedir ve nasıl işler sorularına yanıt bulabileceksiniz. Bu yöntemde belirlemeniz gereken konular bulunmaktadır. Sisteme dahil olurken ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Burada tutarı siz belirleyebilirsiniz. Almak istediğiniz evi ve tutarını belirledikten sonra sisteme peşinatlı veya peşinatsız şekilde katılabilirsiniz. Ardından aylık ödemek istediğiniz tutarları belirlemeniz gerekecektir. Belirlenen taksitler, kaç kişiler tasarruf gruplarına dahil olacağınızı belirler. 48 taksit yaptırırsanız, 48 kişilik gruba dahil olursunuz. Son olarak tüm hususlar belgenir ve karşılıklı olarak imzalanır. Bu işlemlerden sonra noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilir ve evinizi ne zaman teslim alacağınız belirlenir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi, Birevim sayesinde kolay ev alabileceğiniz sistemlerden biridir. İlk olarak almak istediğiniz evi, peşinatlı veya peşinatsız sistemi ve taksit tutarlarını belirlemeniz gerekmektedir. Bu sistemde ara ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ara ödeme yapmayı tercih ederseniz, evinize daha erken kavuşabilirsiniz. Aylık taksitlerinizi evinizi teslim aldıktan sonra yükseltme imkanınız bulunmaktadır. Tüm detaylar belirlendikten sonra evin teslim tarihi ve ödeme planınız oluşmuş olur. Almak istediğiniz ev ile ilgili hususlar sözleşme haline getirilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Eviniz için belirlenen teslim tarihinde istediğiniz evi, istediğiniz yerden alabilirsiniz.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bir diğer ev sahibi olma yöntemidir. Birevim’in en sevilen kampanyalarından biridir. Bu sistemde de istediğiniz eve karar vermeniz gerekmektedir. Sistemde peşinatlı sistem yer almamaktadır, hiç peşinatsız istenmez. Aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirledikten sonra tasarruf grubuna dahil edilirsiniz. Tüm detaylar yazı hale getirilir ve Birevim ile sizin aranızda sözleşme imzalanır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları, T.C. Merkez Bankası tarafından açıklanan konut fiyat endeksine göre düzenlenir. Bu şekilde evinizin değeri korunmuş olur. Noter huzurunda gerçekleştirilen sıra tespiti yöntemi ile evinizi ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Belirlenen tarihte eviniz Birevim tarafından size teslim edilir. Bu sistem herkes için karlıdır, evinizin değeri sürekli artmaktadır, taksitlerinizi kolay ödeme fırsatınız vardır ve tamamen peşinatsız bir sistemdir.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir