444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Sektör Farklılıkları Nedir ?

Birevim, sektörün ilk ve lider firması olduğu için sektörde büyük farklılıklar yaratmıştır. Sektörün ilkleri her zaman Birevim tarafından bulunmuştur. Bu anlamda birçok fark bulunmaktadır.

Birevim Sektör Farklılıkları

Aşağıda liste şeklinde birçok farkı görebilirsiniz. Birevim, bütün farklılıkları tüm müşterilerine sunmaktadır.

– Birevim sayesinde kolay şekilde ev sahibi olursunuz. Evin maliyetini arttırmaktan kaçınan Birevim, kendine özgü yöntemler sayesinde en sahibi olmanızı sağlamaktadır. Borcunuz, çoğu zaman belirlenen süreden daha erken bitmektedir.

– Kira Yardımı uygulaması, Birevim tarafından uygulanmamaktadır. Kira Yardımı, evin maliyetini arttırdığı için müşterileri zorlamaktadır. Birevim, kolaylıkla ev sahibi yaptığı için Kira Yardımı uygulaması yoktur.

– Evi, yükselen değerinden alma fırsatı yakalarsınız. Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi alabildiğiniz gibi artan değer üzerinden ev almış olursunuz.

Birevim sayesinde alacağınız ev, en uygun maliyetle alınmış olur. Diğer firmalara ve bankalara göre çok daha uyguna ev sahibi olmanızı sağlar. Bu da faiz ve peşinat zorunluluğu olmadığı içindir.

– Borcunuz belirlenen tarihten daha erken biter. Birkaç düzenleme ile borcunuz en erken tarihte bitirilebilmektedir. Bu konuların detayını öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

– Birevim’de birçok tasarruf grubu bulunmaktadır Bu gruplar 60 kişiden başlayıp 480 kişiye kadar yükselmektedir. 60 kişinin altında bulunan gruplarda mevcuttur. Belirleyeceğiniz taksitler, kaç kişilik tasarruf grubuna dahil olacağınızı tespit eder.

– Birevim ile en kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Sıra Tespiti uygulaması sırasında ilk sıralarda yer alırsanız, en kısa sürede ev sahibi olmuş olursunuz. Bunun yanında belirleyeceğiniz ödeme planı ile de erken ev sahibi olabilirsiniz.

– Birevim, teslimat tarihi gelen müşterisini hiçbir zaman bekletmez ve evi teslim eder. Evinizin teslim tarihi geldiğinde peşinata bakılmadan ev teslim edilmektedir. Birevim’e dahil olduğunuz ilk günden itibaren peşinat, faiz ve kira yardımı gibi uygulamalar uygulanmamaktadır. Bu sayede müşteriler hem mutlu olmakta hem de en uygun ve en kısa sürede ev sahibi olabilmektedir.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir