444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’de Ara Ödeme Var Mı?

Birevim’de ara ödeme yok. Direkt olarak net cevap vermiş olalım. Birevim, müşterilerine ara ödemeyi zorunlu kılmaz. İsteyen müşteriler ara ödeme yapabilir ve borçları daha erken bitirebilir. Faiz, ara ödeme gibi işlemler, Birevim bünyesinde yoktur ve zorunlu değildir.

Bunların yanında birçok avantaj Birevim’de bulunmaktadır. Ara ödeme olmadığı gibi faiz ve kira yardımı da yoktur. Ara ödeme yapmak isterseniz, borcunuz daha erken bitebilir. Ara ödeme yapmak için yetkililer ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Birevim’de Ara Ödemenin Avantajı Nedir ?

Ara ödeme, borcunuzun daha erken bitmesini sağlar. Bu sayede gayrimenkul borcunuzu en erken sürede bitirmiş olursunuz. Ayrıca değişiklik yapma hakkınız olduğu için istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz.

Birevim İle Ev Almak

Ara ödeme ile ilgili soru soran müşterilerimiz, ev nasıl alınır sorusunu da sormaktadır. Birevim aracılığı ile ev almak için ilk olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurular sonucunda yetkililer sizin ile iletişime kuracaktır. Daha sonra almak istediğiniz evi ve evin fiyatını belirtmeniz gerekmektedir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz evi veya gayrimenkulü alabilirsiniz. Sonraki aşamada peşinatınız varsa peşinat ödeyebilirsiniz ya da peşinatsız olarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ara ödeme zorunluluğu olmadı gibi peşinat zorunluluğu da yoktur. Üçüncü aşamada evi kaç taksitle almak istediğinizi ve aylık ne kadar taksit tutarı ödeyebileceğinizi belirtmeniz gerekecektir. Tüm aşamalarda olduğu gibi bu aşamada da karar size kalmıştır. Taksit tutarları, kaç kişilik tasarruf grubuna dahil edileceğinizi belirler. 72 Taksit yaparsanız, 72 kişilik gruba dahil edilirsiniz ve bu grup ile sıra tespitine katılırsınız. Bu aşamadan sonra tüm hususlar karşılıklı olarak imzalanır. Daha sonra evi teslim alacağınız tarih belirlenir.

Tarih belirleme işlemi, noter huzurunda herkesin gözü önünde gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde herkesin ne zaman ev alacağı netleştirilmiş olur. Size belirtilen tarihte, Birevim istediğiniz evi alır ve size teslim eder. Bu aşamadan sonra evin tutarına bağlı olarak 1000/6 oranında güncelleme yapılır. Güncelleme ile borcunuz daha erken bitmiş olur.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir