444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’de Arabanız Peşinat Olarak Kullanın

Birevim, arabanızı peşinat olarak kabul etmektedir. En karlı şekilde arabanızı peşinat olarak kabul eder ve sizi istediğiniz sisteme dahil eder. Birevim, aklınıza gelen her türlü seçenekte yardımcı olur. Bu temeller üzerine kurulduğu için en kolay şekilde araba veya ev almanızı sağlar. Tüm bunları yaparken faiz, ara ödeme, peşinat ve kira yardımı istemez. Bu uygulamalardan uzak durur. Peşinat ve ara ödeme isteğe bağlı olarak yapılır fakat kesinlikle zorunlu değildir.

Arabayı Peşinat Olarak Kullanmak

Arabayı peşinat olarak kullanarak ev alabilirsiniz. Peşinat vermeniz, istediğiniz evi daha kısa sürede almanızı sağlar. Bu şekilde ev almak için ilk olarak başvurmanız gerekmektedir. Başvuruyu hem internet üzerinden hem de Birevim şubelerinden yapabilirsiniz. İki şekilde de birçok bilgiyi edinebilir ve randevu alabilirsiniz.

Birevim, arabanız için bir bedel belirler ve bu bedeli peşinat olarak kabul eder. Bedel size sunulur, kabul ettiğiniz takdirde peşinat olarak kabul edilir. Peşinat sayesinde belirlenen süreden daha önce ev sahibi olursunuz.

Bu aşamadan sonra yapılacak işlemler aynıdır. Alacağınız evin tutarını belirtirsiniz ve işlemleriniz başlar. Belirlenen tutardan, ödeyeceğiniz peşinat miktarı düşülür. Bu sayede ödenecek net tutar belirlenir. Daha sonra yapılacak taksit sayısı ve taksit tutarları belirlenir. Bu değerlerin belirlenmesi, kaç kişilik gruplara dahil olacağınızı belirler. Örneğin; 50 taksit yaptırdınız, bu şekilde 50 kişilik tasarruf grubuna girersiniz. Taksit sayısı, ay sayısı ile doğru orantılıdır. Bütün bu hususlar belirlendikten sonra sözleşme yapılır ve Birevim ile karşılıklı olarak imzalarsınız.

Bu aşamadan sonra en güzel aşama olan evin teslimatını belirleme aşamasına gelinir. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti yöntemi ile evi teslim alacağınız tarih belirlenir. Bu yöntem, herkes için uygulanır ve herkesin ev alacağı tarih belirlenmiş olur. Bu sayede ilk aydan ev sahibi olma fırsatı yakalarsınız. Size belirtilen tarihte, istediğiniz yerden istediğiniz ev alınır ve size teslim edilir. Bu aşamada Türkiye’nin istediğiniz bölgesinden ve şehrinden, istediğiniz evi ya da arabayı seçebilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir