444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’de İstediğimiz Evi Alabiliyor Muyuz?

Birevim aracılığı ile istediğiniz evi alabilirsiniz. Birevim, Türkiye’nin istediğiniz yerinden istediğiniz evi, sizin için satın alır ve size teslim eder. Bu şekilde soruya cevap vermis olduk. Birevim’de istediğiniz evi alabilirsiniz.

Birevim İle İstediğimiz Evi Nasıl Alabiliriz ?

Birevim ile ev almak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak için 2 yolunuz vardır. Bu yollar; Birevim şubesine başvurmak ve internet sitesinden başvurmaktır. İnternet sitesinden başvurduğunuz takdirde, size geri dönüş yapılır ve randevu tarihi verilir. Şubeden başvurduğunuz takdirde, aynı anda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra prosedür işlenir ve istediğiniz evi alabilmeniz için tüm destek sağlanır. Birazdan anlatacağımız şekilde istediğiniz evi alabilirsiniz.

Başvurunuzdan sonra almak istediğiniz evi ve evin tutarını belirtmeniz gerekmektedir. Evin tutarı, hiç önemli değildir. İstediğiniz tutarda ev alabilirsiniz, bu konuda herhangi kısıtlama bulunmamaktadır. Bu aşamadan sonra sisteme nasıl dahil olacağınızı belirlersiniz. Peşinatlı veya peşinatsız şekilde dahil olabilirsiniz. Peşinat zorunluluğu bulunmadığı için her iki şekilde de sisteme dahil olabilirsiniz. Bu aşamadan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarını belirtmeniz gerekmektedir. Taksit tutarları, hangi gruba dahil edileceğinizi belirler. Örneğin; 66 taksit yaptırdınız, 66 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Bu şekilde tasarruf grubunuz belirlenmiş olur. Evin satın alınmasıyla ilgili tüm bu hususlar sözleşme haline getirilir.

Sözleşme, Birevim ve sizin tarafınızdan imzalanır. İki tarafta da sözleşme nüshası bulunur. Bu adımlardan sonra evi alacağınız tarih belirlenir. Bu tarihi belirlemek için noter huzurunda sıra tespiti yapılır ve evinizi alacağınız tarih netleştirilir. Bu yöntem ile herkesin ev alacağı tarih netleşmiş olur. Size belirtilen tarihte, Birevim istediğiniz evi satın alır ve size teslim eder. Bu şekilde istediğiniz evi almış olursunuz. Evinizi teslim aldıktan sonra taksitleriniz düzenlenir. Bu sayede borcunuzun daha erken bitmesi hedeflenir. Ev bedelinin 1000/6’sı kadar zam yapılır.

Birevim ile ev almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişim kurmak olmalıdır. Bu sayede bütün bilgilere en detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir