444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Birevim’de peşinat verme zorunluluğu yoktur. Birevim, herkesin kolay şekilde ev sahibi olmasını sağladığı için bu işlemi zorlaştıracak her türlü işlemden sakınır. Bu anlamda peşinat, faiz ve ara ödeme uygulamaları yer almamaktadır ve zorunlu değildir. Peşinat ve ara ödeme işlemi, kişinin özgür iradesine bırakılmıştır. İsteyen kişiler, peşinat ödeyebilir.

Birevim’de Peşinat Ödemeden Ev Almak

Her işlemde olduğu gibi bu işlemde de ev almak çok kolaydır. Birevim’den peşinat ödemeden ev almak için Birevim’e başvurmanız gerekmektedir. İlk olarak yapmanız gereken budur. Daha sonra size verilen randevu tarihinde Birevim’de olmanız ve işlemler için anlaşma yapmanız gerekmektedir. Bu noktada birkaç detayın netleştirilmesi gerekmektedir.

İlk işlem olarak, alacağınız evin tutarını söylemeniz gerekmektedir. Tutar, hiçbir şekilde önemli değildir, işlemlerin yürütülebilmesi için gereklidir. İstediğiniz tutarda ev alabilirsiniz. Sonrasında peşinat ödemek isterseniz, peşinat ödeyebilirsiniz veya peşinatsız olarak sisteme katılabilirsiniz. Hiçbir şekilde peşinat zorunlu değildir. Bu aşamadan sonra aylık taksitlerin belirlenmesi gerekmektedir. Aylık ödenecek taksit tutarları ve taksit sayısı, sizin kararınız ile belirlenecektir. Burada bütçenize en uygun miktarları belirtebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz taksit tutarları, kaç kişilik gruplara dahil olacağınızı belirler. 80 taksit yaptırmak isterseniz, 80 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Bu da 80 ay anlamına gelmektedir. Bu detaylar belirlendikten sonra bu detaylar sözleşme haline getirilir ve Birevim ile sizin aranızda karşılıklı olarak imzalanır. Diğer aşamada evi alacağınız tarih belirlenir. Ev teslim tarihi, noter huzurunda yapılan sıra tespiti işlemi ile belirlenir. Bu işlemden sonra grupta bulunan her bir kişinin, ne zaman ev alabileceği belirlenmiş olur.

Belirlenen tarihte Türkiye’nin istediğiniz yerinden istediğiniz evi, peşinat vermeden alabilirsiniz. Birevim, istenilen evi sizin adınıza alır ve size teslim eder. Ev teslim alındıktan sonra taksitler düzenlenir. Evin tutarına bağlı olarak, 1000/6 oranında arttırım yapılır. Bu sayede hem erken ev sahibi olursunuz hem de borcunuz daha erken bitmiş olur. Aklınıza takılan her şey için Birevim ile irtibat kurabilirsiniz. Genel olarak ev alma işlemleri bu şekilde ilerlemektedir.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir