444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirarabamSesli Makaleler

Birevim’den Araba Almak İstiyorum

Krediyle boğuşmadan, faizsiz, “taksitle araba almak istiyorum” diyorsanız doğru yerdesiniz.  Birevim sayesinde satın almak istediğiniz araba için peşinat ödeme zorunluluğunuz ve vade farkı, yüksek taksit zorunlulukları bulunmaz. Küçük taksitlerle hayalinizdeki o arabaya borçlanmadan kavuşmanız artık mümkün. Birarabam’ın insan odaklı tasarruf yöntemleri ile krediyle boğuşmadan almak istediğiniz arabaya hiçbir faiz ve vade farkı ödemezsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret olmadan. Bu sayede bütçenize uygun bir şekilde arabanıza sahip olur, her ay düzenli olarak satın alacağınız araba için taksit ödersiniz.

Birarabam’ın Avantajları

  • Faiz ve sürpriz ek ücret yok
  • Taksitlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Borcunuzu erken bitirebilirsiniz.
  • Peşinat zorunluğu yok

Birarabam ile Faizsiz Kredisiz Araba

Kredi çekip yüklü faiz ödemeleriyle araba almak yerine, Birarabam vesilesiyle araba almak artık çok avantajlı. Faizsiz araba almak isteyenler; kredi çekmeden, faiz ödemeleriyle boğuşmadan araba sahibi olurlar. Peşinat ödemenin gerekli olmadığı, herhangi bir ek ödemenin ya da ek masrafın çıkarılmadığı Birevim Birlikte Tasarruf yöntemine katılan kişiler, ödeyebilecekleri taksit tutarlarıyla, hayalini kurdukları sıfır ya da ikinci el arabanın sahibi olur.

Birevim araba almak isteyen isteyenlere birbirinden avantajlı seçenekler sunar.

  • Araba model ve markasını seçmek size aittir.
  • Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz aracı satın alırsınız.
  • Tercih edilen araba fiyatı isterseniz 66 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Taksit tutarları, tamamıyla kişinin kendi bütçesine ve ödeme gücüne göre düşük ya da yüksek tutulabilir. Birarabam tasarruf yöntemiyle araba sahibi olanlar, ellerine toplu para geçtiğinde taksit sayılarını beklemeden borcunu kapatabilir ya da taksit tutarını azaltabilir.

Birevim Araba Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birevim araba almak isteyen kişilerin, hayalindeki arabaya ulaşabilmeleri için büyük bir fırsat sunar. Vade farksız, peşinatsız, ek ücret ödeme riski olmadan araba sahibi olabilirsiniz. Birarabam tarafından düzenlenen araba kampanyalarına başvuru yaparak, ikinci el ya da sıfır arabaya kavuşabilirsiniz.

Araba kampanyaları için başvuru yapmak isteyen kişiler, direkt olarak Birevim şubelerini ziyaret ederek, en uygun kampanyaya katılabilir. Eğer yaşadığınız şehirde Birevim şubesi bulunmuyorsa, Birevim web sitesi üzerinden, ad ve soyad, telefon numarası, bulunduğu şehir ve ilçe bilgilerini doldurarak, başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tasarruf Finans Uzmanlarımız en kısa sürede size dönüş yaparak sizi bilgilendirir.

Benzer Yazılar
Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

GenelSesli Makaleler

Pes Etmemenin Gücünü Gösteren 5 Başarı Hikayesi

Birlikte TasarrufSesli Makaleler

Çocuklara Tasarruf Yapmayı Öğretmenin Yolları

GenelSesli Makaleler

En Yalın Anlatımı ile Sürdürülebilirlik Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir