444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’den Kimler Faydalanabilir?

Birevim, faizsiz araba ve ev sağlayan firmalar arasında Türkiye’de lider olan firmadır. Birevim sayesinde birçok kişi ev ve araba sahibi olmuştur. Sistemin en güzel yanı; faizsiz ve peşinatsız olmasıdır. Bununla beraber birçok standartı sizler belirliyorsunuz ve buna göre ödeme planları oluşturuyorsunuz. Birevim, her anlamda birçok kolaylık için oluşturmuş bir firmadır.

Birevim’den herkes faydalanabilir. Birevim, hiç kimseyi ayırt etmez ve hizmet sağlar. Ne veya kim olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Aylık geliriniz ne olursa olsun, faydalanmak için Birevim ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Birevim, hiçbir müşterisini ayırmaz ve farklı hizmet sunmaz. Bu anlamda herkes eşittir.

Birevim İle Ev Nasıl Alınır ?

Birevim ile ev veya araba almak çok kolaydır. Bahsettiğimiz gibi hem araba hem de ev alabilirsiniz. Burada bahsedeceğimiz yöntem; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi’dir. Bu yöntem dışında 3 adet yöntem bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan yöntemi Birevim görevlisi ile belirleyebilirsiniz. Şimdi Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi İle nasıl ev alabilirsiniz sorusuna yanıt verelim.

İlk olarak almak istediğiniz evi belirlemeniz gerekmektedir. Alacağınız evin tutarını, Birevim’e belirtmeniz yeterli olacaktır. Evin tutarını belirttikten sonra tek yapmanız gereken peşinatlı veya peşinatsız sistemi seçmek olacak. Bu sisteme hem peşinatlı hem de peşinatsız dahil olabilirsiniz. Her noktada olduğu gibi burada da karar size aittir. Üçüncü aşama olarak, evi kaç taksitle almak istediğinizi belirlersiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksitler, yine sizin tarafınızdan belirlenir. Bu aşamadan sonra tasarruf gruplarına dahil edilirsiniz.

Örneğin; 48 taksit istediniz, 48 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Tüm bu detaylar sözleşme haline getirilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Bu aşamadan sonra evi teslim alacağınız tarih belirlenir. Tarih belirleme işlemi, noter huzurunda sıra tespit yöntemi ile yapılır. Bu son adımdan sonra evi ne zaman teslim alacağınız belirlenmiş olur. Bu tarihte istediğiniz ev, Birevim tarafından alınır ve size teslim edilir. Evi teslim aldıktan sonra taksitleriniz ev bedeline göre 1000/6 oranında arttırılır. Arttırılan taksitler, evin kalan borcundan düşülür.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir