444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimKampanya

Birevim’den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Faiz ödemeden kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Birevim’in peşinatsız, kredisiz, faizsiz ve uygun ödeme koşullu ev fırsatları tam size göre. Birevim, faizsiz kira öder gibi aylık taksitlerle ödemelerinizi yapabileceğiniz ve vade sonunda ev sahibi olabileceğiniz bir destek sunmaktadır. Bankalardaki gibi ev alırken üzerine faiz eklenerek bütçenizi aşacak fiyatlarla karşılaşmazsınız. Birevim’de alacağınız evin gerçek değeri üzerine hiçbir ek para ve masraf eklenmeden, her ay düzenli ve bütçenize uygun ödemelerle ev sahibi olursunuz.

Faizsiz Ev Alma Fırsatı Birevim’de

Birevim faizsiz ev satın alma imkânı sunan bir kuruluştur. Faiz, bizim ülkemizde ve birçok İslam ülkesinde caiz görülmemektedir. Bu yüzden ev sahibi olmak isteyen fakat faiz istemeyen kişilerin bankaların sunduğu kredilere sıcak bakmazlar. Birevim, hem faize karşı olanlara hem de ödemelerini rahatça yapmak isteyip, ek faiz oranları ödemek istemeyenlere tamamen faizsiz ev alma fırsatları sunmaktadır. Birevim’de alacağınız evlere faiz gibi ekstra paralar yüklenmez. Direkt olarak evin değerini aylık taksitlere bölerler ve ödemelerinizi her ay kira öder gibi gerçekleştirirsiniz.

Kira Öder Gibi Taksitle Ev Satın Almak

Kira öder gibi ev satın almak için Birevim’in ev sahibi olma desteklerinden yararlanabilirsiniz. Günümüzde yaşam koşullarının zorluğu nedeniyle özellikle de dar gelirli aileler, kişiler ev sahibi olamıyorlar. Bir de üzerine faiz eklendiği zaman ev sahibi olmaları daha da zorlaşıyor. Birevim, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sunarak her gelirden ailenin yuva kurmasına, ev sahibi olmasına fırsat veriyor.

Kira ödüyormuş gibi her ay taksitlerle ev sahibi olmak isterseniz 60, 80, 120, 180, 240, 360 ya da 480 aylık vade imkânlarından yararlanabilirsiniz. Birevim, taksit sayısını ya da oranını müşterilerine dayatmaz. Herkes ödeme yapacağı taksit sayısını ve bütçesine göre taksit miktarını kendi belirler. Bu sayede her ay cebine göre ödeme yapar, zorluk çekmez. Müşteriler dilerse aylık ödeme durumlarını gözden geçirerek vade süresinde taksit sayısı ya da taksit miktarı değişimi de yapabilir. Birevim, tamamen müşterilerinin bütçelerinin dostudur ve onları rahatça ev sahibi yapmayı hedefler.

Kira Öder Gibi Ev Satın Alma Yöntemleri

Faiz ödemeden taksitle ev sahibi olmak için Birevim’in faizsiz kira öder gibi ev sahibi yapan paketlerini ve yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Birevim, herkese ve her gelir düzeyine uygun olarak 4 farklı tasarruf yöntemi sunmaktadır. Bu yöntemler:

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bu tasarruf yöntemlerinin tümü, ev sahibi olmak isteyen kişilerin bütçelerine uygun olarak sunulmaktadır. Evin satın alınacağı tarihler noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenecektir ve size uygun paketlerde, taksitlerde ödemeleriniz başlatılacaktır.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir