411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenel

Birevim’den Ümraniye’ye yeni şube

Yola çıktığı ilk günden beri ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına vesile olmayı, imkansız gibi görünenler için imkan oluşturmayı amaçlayan Birevim, tamamen faizsiz yöntemleri ve 480 kişiye kadar çıkan tasarruf programlarıyla ihtiyaçlara çözüm üretmeyi sürdürüyor.

Müşterilerini faizsiz şekilde en uygun koşullarda ev ve araba sahibi yapmayı kendine ilke edinen Birevim, İstanbul Anadolu yakasının önemli ilçelerinden Ümraniye’yi de sürekli genişleyen şube ağına ekledi. Birevim Ümraniye Şube, 21 Ocak 2017 tarihinde kapılarını müşterilerine açtı.

Birevim, hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz eşsiz yöntemlerle ev ve araba sahibi olmak isteyen müşterileri için çözüm olanakları sunmak adına sürekli genişleyen şube ağıyla her geçen gün yepyeni lokasyonlarda hizmetlerine devam ediyor. 2016 yılı içerisinde İstanbul’da Üsküdar, Pendik, Fatih, Bağcılar, Avcılar, Gaziosmanpaşa, İstanbul dışında ise İzmir, Ankara, Bursa ve Gebze şubeleri ile müşterilerine hizmet veren Birevim, ilerleyen dönemlerde yepyeni kampanyalar ve eşsiz tasarruf yöntemleriyle müşteri memnuniyetini esas alarak ‘Bir evim olsun’ diyen herkese ulaşmayı hedefliyor.

Müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla sunduğu akılcı tasarruf yöntemleriyle 2017 yılında 40 şubeye ulaşmayı hedefleyen Birevim, büyümeye hızlı ve sağlam adımlarla devam ediyor. Yakın dönemde İstanbul’da farklı ilçelerde ve İstanbul dışında yepyeni şehirlerde güler yüzlü ve alanında uzman ekibi ile şubelerini faaliyete geçirmeyi hedefliyor. Uzun dönemde ise daha fazla kişiyi ev ve araba sahibi yapmak için Türkiye’nin her ilinde şubelerini arttırarak yolculuğunu sürdürmeyi planlıyor.

Ümraniye Şube Adres: Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No: 41 Ümraniye / İstanbul

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufGenel

Hedefi tam 12’den vurmak mümkün!

Birlikte TasarrufGenelHaberMerak Edilenler

Modern zaman alışkanlığı: Ertelemek!

BirevimBirlikte TasarrufEkonomi & FinansGenelHaber

Sosyal Finansın Dünya Liderleri Bu Zirvede Buluştu

Genel

MÜSİAD Vizyoner’19 Zirvesi Birevim Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir