444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimHaberMerak Edilenler

Birevim’in Sektöre Kazandırdıkları – 1 (Şeffaf ve denetlenebilir olmak)

(Şeffaf ve denetlenebilir olmak)

Milyonlarca insan ev sahibi olmak istiyor. Ev sahibi olmak isteyen herkes için en önemli kriter şüphesiz almak istenilen eve faiz ödemeden ve hiç fark vermeden sahip olmak… Üstelik bu önemli kriter gelir durumu alt ve orta olanların yanında yüksek olanlar için de ilk sırada geliyor.

Maalesef bu güne kadar mevcut uygulanan sistemler bu isteğe çözüm üretemedi. Faizsiz ev alımında faaliyet gösteren kurumlar ihtiyacı tam anlamıyla karşılayamadı. Milyonlarca insanın büyük bölümünün ev sahibi olma isteği sadece bir hayal olarak kaldı.

2016 yılının Nisan ayında kurulan Birevim ile bu gidişatın değiştiğini söyleyebiliriz. Topluma sunduğu faizsiz ev alma modeli, kendi sektöründe pek çok yeniliği içermekte olup ilerleyen zamanlarda sektörde halihazırda faaliyet gösteren kurumlar dahil olmak üzere daha sonra faaliyete geçecek başka kurumlara da öncülük edip, örnek olacaktır.

Faizsiz ev almaya yönelik hizmetler sunan bu sektörün günümüze kadar devam eden en büyük eksikliklerinden biri de yeteri kadar şeffaf ve denetlenebilir olmayışıydı. Birevim “şeffaflık” ilkesini her durumda uygulamaya koyup gerek mali yapısını, gerek uyguladığı faizsiz ev alma modelini denetlenebilir ve tamamen şeffaf hale getirme cesaretini gösterdi.

Bu durumun; sektörün çalışanları, müşterileri ve paydaşları açısından olumlu ve güzel sonuçlar doğuracağı çok açık. Sadece bu kesimlerle sınırlı kalmayıp faizsiz ev alma sektöründe faaliyet gösteren diğer kurumların da zamanla böyle şeffaf ve denetlenebilir bir yapıya kavuşmasına zemin oluşturacaktır.

Sektöründe yeniliklerin öncüsü konumunda olmayı sürdürecek olan Birevim’in amaçlarından biri de; sektöre kazandırdığı her yenilikten müşteriler ve paydaşların olumlu etkilenmesini sağlamak olacaktır.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Haber

BİREVİM İş Zekası Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Birlikte Tasarruf Finansı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir