444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Kolayca ev sahibi olmak, kira ödemekten kurtulmak, yeni bir yuva kurmak ya da evinizi değiştirmek… Hangi sebeple olursa olsun ev sahibi Birevim ile artık çok kolay. Birevim, ev almak isteyenlere tamamen faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve uzun vadelerle ev alma imkânı sağlayan bir kuruluştur. Bu sayede, hayalini kurduğunuz eve kira öder gibi sahip olursunuz ve her ay rahatça kendi cebinize göre ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz.

Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu: Birevim

Birevim kolay ev sahibi olmak ve ödemelerini rahatça yapmak isteyen kişilerin hayatlarını dokunmak, onları ev sahibi yaparak mutluluklarına ortak olmak için yola çıkan bir kuruluştur. Birevim, yalnızca geliri yüksek olanlara ya da durumu iyi olanlara bu imkânı tanımaz. Ev sahibi olmak isteyen tüm ailelere, tüm gelir gruplarına ve tüm kişilere bu imkânı sağlar. Kredilerden en büyük farkı da yüksek gelir gözetmemesi ve faiz uygulamamasıdır. Türkiye’de milyonlarca ev sahibi olmak isteyen fakat ev fiyatlarından dolayı yıllarca kirada yaşayan aile bulunmaktadır. Birevim, insanları, aileleri kira derdinden kurtararak onlara bir yuva sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede aylık oldukça küçük taksitlerle kira öder gibi Birevim’e ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Birevim faizsiz ev almak isteyenler için ülkemizde yıllarca hizmet vermekte ve aileleri, insanları ev sahibi yapmaktadır. Ev fiyatlarının yükselmesinden dolayı peşin olarak ev almak neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden de kişiler kredilere yönelir. Fakat krediler hem peşinatlı hem de faizli olarak ev alma imkânı sunarlar. Birevim’de ne peşinat ne de faiz yoktur. Faiz uygulandığı zaman evlere değerinden çok daha yüksek taksitler ödenir, bu da kişilerin bütçelerini zorlar. Fakat Birevim’de yöntem öyle değildir. Satın almak istediğiniz evi tamamen kendi değeri üzerinden, satışa sunulan fiyat üzerinden satın alırsınız. Gerçek fiyatı üzerinden aylık taksitlerle ödemelerinizi yaparsınız. Hem de ne zaman isterseniz borcunuzun tamamını ödeyerek evinizin ödemelerini bitirebilirsiniz.

Taksitle Ev sahibi Olmak İçin Birevim

Taksitle ev sahibi olmak ve her ay kira öder gibi evin kendi değeri üzerinden para ödemek isteyenler için Birevim uzun vadeler sunmaktadır. Birevim, ev sahibi olmak isteyenleri mağdur etmemek adına farklı ödeme yöntemleri sunmaktadır. Özellikle ev almak için sunulan yöntemlerden biri olan ‘Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi’ ile hem alacağınız evin tutarını hem de aylık olarak yapacağınız ödemeleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede kazancınıza, bütçenize göre ödemelerinizi ayarlar, her ay ödeme konusunda mağdur olmazsınız. Diğer ev alma yöntemleri olan ‘Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi’ ve ‘Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi’ gibi yöntemler de yine sizin bütçenize göre ödeme planları sunulacak olan yöntemlerdir. Başvuru sırasında, Birevim temsilcisi ile ödeme yöntemlerinizi belirleyebilir, taksit sayısına göre aylık ödeme planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir