444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Sahibi Olma Yöntemleri

Kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’in sunduğu ev alma yöntemlerinden yararlanabilirler. Ev sahibi olmak isteyenlere dört farklı ev alma yöntemi sunan Birevim, bankaların aksine kredisiz ve faizsiz ev alma imkânı sunar. Bu sayede, ev sahibi olmak isteyen kişiler hayallerindeki evlere gerçek değerinde ulaşırlar.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak İçin Birevim

Günümüzde ev fiyatlarının artışı, kişilerin peşin olarak ev almalarını neredeyse imkânsız hale getirmiştir. Bu sebepten dolayı da ev sahibi olmak isteyen kişiler kredilere başvurmak zorunda kalmaktadır. Krediler faizli yöntemlerdir ve alınacak evleri değerinden daha fazla paralarla sunarlar. Birevim, tam da bu noktada kiradan kurtulmak isteyen, yuva kuracak olan ya da yeni ev sahibi olmak isteyen müşterilerine tamamen faizsiz ve kredisiz ev alma imkânı sunmaktadır. Kira fiyatı öder gibi ev sahibi olmak ve bunu evin kendi değerinde gerçekleştirmek için Birevim’in yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Birevim’de Ev Alma Yöntemleri

Birevim ev alma yöntemleri, bu kuruluşun ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu dört ayrı yöntemdir. Bu yöntemler,

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntem ile evin satın alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak sıra tespiti işlemiyle belirlenir. Alacağınız ev için bu yöntemle ister peşinatlı isterseniz de tamamen peşinatsız ödeme yapabilirsiniz. Alacağınız evin tutarı kendiniz belirlersiniz.
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2: Bu yöntemi tüm dünyada ilk uygulayan Birevim’dir. V2 tasarruf yöntemi ile hem alacağınız evin değerine hem de ödeyeceğiniz taksitlere kendiniz karar verirsiniz. Yine evin alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak sıra tespitiyle belirlenir.
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Adından da anlaşıldığı gibi hem evin teslim alınacağı tarihi hem de ödemelere müşterinin kendisi serbest olarak karar verir ve planlamayı kendi bütçesine göre yapar.
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde de evin satın alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle belirlenir. Evin teslim tarihi geldiğinde evin değeri aynı şekilde korunmuş olur. T.C. Merkez Bankası’nın her ay yayınladığı konut fiyat endeksi baz alınır ve evi satın alacağınız tarihte değeri artmış olarak aynı fiyata alırsınız.

Birevim’e Kredisiz Ev Başvurusu

Kredisiz ev başvurusu yapmak için size en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurular direkt olarak Birevim şubelerinde yapılabilmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde ve ilçesinde bulunan bu kuruluşun size en yakın şubesini www.birevim.com adresinde bulunan haritadan bulabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yere yakın bir Birevim şubesi yoksa ev sahibi olmak için 444 23 53 numarasını arayarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size ulaşsın isterseniz internet sitesi üzerinde bulunan “hızlı başvuru” seçeneğini kullanabilirsiniz. Buraya adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı bırakırsınız, Birevim’in müşteri temsilcileri kısa süre sonra tarafınıza ulaşır, aklınızdaki soruları yanıtlar ve başvuru işlemlerinizi başlatır.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir