444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Haber

Evim Evim Güzel Evim

Herkes ev sahibi olmayı ve evinde rahat bir şekilde yaşamayı ister. Bu yüzden “Evim Evim Güzel Evim” denilmektedir. Ev sahibi olan kişiler kadar ev sahibi olmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Günümüzde ev sahibi olmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında bankadan kredi çekerek ev sahibi olmak ve Birevim ile ev sahibi olma yöntemleri yer almaktadır.

Bankaları kullanarak ev sahibi olmak neredeyse imkansız bir hal almıştır. Yüksek faiz oranları ve ekonomik durumlar, bankaların daha az tercih edilmesine yol açmıştır. Bu noktada insanlara Birevim yardımcı olmaktadır. Ev sahibi olmak için birçok yöntemi bünyesinde barındırmaktadır. Birevim sayesinde hem faizsiz hem de peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Sistem hakkında hiçbir şikayetin bulunmaması sistemin ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Birevim İle Ev Sahibi Olma

Birevim, satın alma ile ilgili tüm işlemleri noter huzurunda gerçekleştirmektedir. Bu sayede hem güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır hem de gereksiz dedikodulara yer vermemektedir. Birevim’i kullanarak 3 şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Bu 3 sistem hemen hemen birbirine benzemektedir. Hepsinin ortak noktası ise, insanları kolay bir şekilde ev sahibi yapmasıdır. Bu sistemler; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi’dir. Bu yöntemler aracılığıyla Birevim sayesinde ev sahibi olabilirsiniz. Sizlere en çok tercih edilen sistemlerden biri olan Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi’nden bahesiyor olacağız.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, bu yöntem sayesinde peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmaktasınız. Her şeyden önce almak istediğiniz evi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra sisteme peşinatlı veya peşinatsız dahil olabilirsiniz. Peşinat sistemini seçtikten sonra aylık ödeyeceğiniz taksit miktarlarını belirlemeniz gerekmektedir. Taksitler, kaç kişilik tasarruf grubuna dahil olacağınızı belirler. Daha sonra tüm bu hususlar yazılı hale getirilir ve Birevim sizinle beraber sözleşmeyi imzalar. Son işlem olarak, noter huzurunda sıra tespiti yapılır ve evi ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Belirlenen tarihte istediğiniz ev, Birevim tarafından satın alınır ve size teslim edilir.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

Haber

BİREVİM İş Zekası Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

Birlikte TasarrufGenelHaberMerak EdilenlerSesli Makaleler

Modern zaman alışkanlığı: Ertelemek!

BirevimBirlikte TasarrufEkonomi & FinansGenelHaber

Sosyal Finansın Dünya Liderleri Bu Zirvede Buluştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir