444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Kampanya

Faizsiz Ev Kredisi 2021 Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için sunulabilecek en iyi fırsatları Birevim sunmaktadır. Birevim, Türkiye’de ev kredisi alanında ilklere imza atmaya devam ediyor ve ev sahibi olmak isteyen kişilere faiz, peşinat ya da bütçe zorlayıcı ödemeler olmadan ev alma imkânı sağlıyor. Faizsiz ev kredisi sayesinde, ev sahibi olmak isteyen kişiler satın alacakları evi gerçek değerinde satın alıyorlar. Bu sayede hem eve fazladan bir para ödemek zorunda kalmıyorlar hem de aylık ödemelerini seçtikleri eve ve bütçelerine göre ayarlayabiliyorlar.

Birevim’den Faizsiz Ev Kredileri

Faizsiz ev satın almak isteyen kişiler Birevim ile bu fırsata sahip oluyorlar. Birevim’in ‘Dayanışma ve Yardımlaşma’ esasına uygun olarak yıllardır yüzlerce insan ve aile faizsiz bir şekilde evlerini almış ve yuvalarını kurmuştur. Kredi yöntemleriyle ya da ara ödeme şartlarıyla değil, faiz uygulamadan, herkesin bütçesine uygun olarak ev satın alma imkânı sunuyor. Kredilerde aranan yüksek gelir şartı da burada bulunmuyor. Dar gelirli, orta gelirli ya da geliri yüksek olması fark etmeksizin ev sahibi olmak isteyen herkes Birevim’le ev satın alabilir. Burada satın alacağınız evin faizsiz olması, evin satışa konulduğu değerde satın alınabilmesi anlamına gelmektedir. Bu da ev ararken bütçenize göre ev bulmanıza yarayacaktır.

Faiz Ödemeden Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Birevim faizsiz ev kredisi seçeneği özellikle de faize karşı bir tutuma sahip olan müşterilerin ilgisini çekmektedir. Bilindiği üzere faiz günah sayılıyor ve bu inançta olan kişiler faizli kredilerden uzak duruyor. Birevim, verdiği ev kredilerinde kesinlikle hiçbir faiz uygulamayarak kişilerin rahatça ev sahibi olmasını ve ödemelerini gönül rahatlığıyla yapmalarını sağlamaktadır. Faizsiz ev kredisi yöntemiyle her düzeyde gelire sahip kişilere uygun ev alma seçenekleri bulunmaktadır.

Faizsiz Ev Kredisi Başvurusu Yapmak

Faizsiz ev kredisi başvurusu direkt olarak şubelerden ya da telefon aracılığıyla yapılmaktadır. Faizsiz ev kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ve başvuruda bulunmak için direkt olarak Birevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu kuruluşun Türkiye’nin tam 39 şehrinde şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeyi internet sitesi üzerinden bulabilir ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz şehirde bir Birevim şubesi yoksa hiç endişelenmeyin. Birevim, Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde ikamet eden kişilere faizsiz ev kredisi imkânı sunmaktadır. 444 23 53 numarasını arayarak tüm bilgileri alabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Birevim sizi arasın isterseniz 0536 266 0 888 numarasına adınızı, soyadınızı, oturduğunuz il ve ilçeyi SMS olarak gönderebilirsiniz. Kısa sürede sizi arayıp, bilgi vereceklerdir.

Benzer Yazılar
BirevimKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Kampanya

Ramazan’da ev almak isteyene büyük kolaylık!

Kampanya

Birevim'in Şubat 2017 kampanyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir