444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenel

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İçin Birevim’i Tercih Edin

Türkiye’de, “faizsiz ev almak istiyorum” diyen milyonlarca aile bulunuyor. Faizsiz konut kredisi veren bankaların bulunmaması veya faizsiz ev kredisi sunan şirketlerin olmayışı Bu ailelerin ihtiyaçlarının giderilemeyişi anlamına geliyor. Tam bu noktada devreye giren ve faizsiz ev almak isteyen ailelere kalıcı çözümler sunan Birevim’in, faizsiz ev alma yöntemleri faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Siz de “faizsiz nasıl ev alabilirim?” diye araştıranlardansanız Birevim’in faizsiz ev sahibi yapan yöntemlerine gelin birlikte bakalım.

Birevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerden almak isteyenlere mevcut şartlar göz önüne alındığında mükemmel diyebileceğimiz uygunluk ve kolaylıklar sunuyor. Faizsiz taksitle ev almak isteyen kişiler; Birevim’in faizsiz ev alma yöntemlerini tercih ederek almak istedikleri evi faiz ya da vade farkı ödemeden alabiliyorlar. Ayrıca bazı kurumların uyguladığı ve alınan evin maliyetini gereksiz yere artıran kira ödemesi ya da bir başka deyişle kira yardımı gibi müşteriye ek maliyetler getiren, müşterinin aldığı evin bedelinden daha fazla ödeme yapmasına sebep olan uygulamalar da Birevim’de bulunmuyor. Kira ödemesi diye adlandırılan uygulamanın Birevim’de bulunmayışı müşteri açısından büyük bir avantaj sayılıyor.

Türkiye’nin her yerinden “Faizsiz konut kredisi nasıl alınır?” diye araştıran milyonlarca insan için Birevim hangi ilde yaşadığına bakmaksızın insanlara Türkiye’nin her yerinden faizsiz ev alma imkanı sunuyor. İsteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü Birevim yöntemleriyle alabiliyor.
Birevim yöntemleriyle düşük gelirli veya orta gelirli aileler avantajlı bir şekilde ev sahibi olabiliyor. Bunun yanında yüksek gelirli aileler de Birevim’i tercih ettikleri takdirde çok karlı bir şekilde ihtiyaçlarını gidermiş ya da yatırımlarını yapmış oluyorlar.

Birevim’de faizsiz ev almak isteyen kişilerin ödeme durumlarına göre farklı ve özel seçenekler sunuluyor. İsteyen hiç peşinat vermeden ev sahibi olabiliyor. Faizsiz ev almak isteyen kişiler aylık ne kadar taksit ödeyeceklerine de kendileri karar verebiliyorlar.

Birevim ile ev sahibi olanlar, aldıkları evi mevcut şartlarda en uygun maliyetle, herhangi bir fark ödemeden alabiliyorlar. Dolayısıyla aldıkları evi ucuza mal etmiş oluyorlar.

Birevim, ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye’de ve Dünya’da ilk defa uygulanan çeşitli avantajlar sunuyor. Bunların başında; Sıra Tespitli Yöntem ve Konut Değer Endeksli Yöntem adında iki farklı ev alma yöntemi geliyor. Bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan kişiler kolaylıkla ev sahibi olabiliyor. Birevim; ev sahibi olmak isteyenlere ek maliyet getiren kira ödemesi gibi uygulamaları kaldırıyor. Bu konuda müşterinin aldığı evin değerinden fazla ödemesinin de önüne geçilmiş olunuyor. Taksitle ev alma yöntemlerinde genellikle en fazla 120 ay vade yapılırken, Birevim’de 120 aydan daha fazla taksit yaptırılabiliyor. Birevim’de faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için mükemmel diyebileceğimiz bir diğer uygulama ise, almış olduğunuz evin borcunun olması gerekenden daha erken bitmesidir.

Türkiye şartlarında faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için en uygun çözümleri sunan Birevim, ev sahibi olmak isteyenleri şubelerinde ağırlayarak detaylı bilgilendirmeler yapıyor. İsteyenler 444 23 53 numaralı çağrı merkezini de arayarak kendine özgü hesaplar yaptırabiliyor.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir