444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Faizsiz Taksitle Araba Almak İstiyorum

Kredi ve ek fark ödemeleri ve uzun aylar beklemek sizi yoruyorsa alternatif bir sistemden size bahsetmek isteriz. En kolay şekilde aracınıza ulaşmanızı sağlayan bir yöntemden “faizsiz taksitle araba almak istiyorum” diyorsanız doğru adrestesiniz.

Birevim’in olduğu gibi Birarabam sistemini de kuran ve yöneten Murat Çiftçi’dir.  Benzer işleyen bir sistemdir.

  • Peşinatsız
  • Taksitle
  • Ekstra herhangi bir fark ödemeden ev yada araba sahibi olabileceğiniz sistemdir.

Kredi ile ev yada araba almak istediğinizde bir sürü ekstralar ile haddinden fazla borçlandırılırsınız.  Oysa bir arabam yönteminde herhangi bir ek ödeme olmadığı gibi noter huzurundaki çekiliş ile kısa sürede taksitlerinizi bitirerek ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi yada diğer finansal araçlarının getirdiği ekstra borçlanmalara ihtiyacınız yok!  Vade farkı gibi ekstralardan sizi koruyan yöntem olan Birarabam faizsiz taksitli sistemde aylık ödemelerinizi kendiniz belirlersiniz.  Bütçenize göre ödeme yaparak kolay yoldan en hızlı şekilde ister ikinci el ister sıfır istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de 47 ilde toplam şimdilik 74 şubede hizmet veren Birarabam’ın referansları şimdiye kadar ev ve araba edindirdiği kişilerdir.  Bu kişilerin tanıklıklarına ve sevinçlerine internet üzerinde birçok sayfada ulaşabilirsiniz.

80 aya kadar zorlanmadan küçük taksitler ödeyerek zorlanmadan hayallerinizin otomobiline kavuşabilirsiniz.  Birçok kampanya ile avantajlı araba alma yöntemini daha da avantajlı hale getiriyor.

  • Tüketiciye Hızlı Teslim Kampanyaları
  • Küçük Taksit Kampanyaları olarak iki şekilde avantaj sunan Birevim Araba ile otomobil sahibi olmak çok kolay!

Almak istediğiniz aracı seçtikten sonra ödeyebileceğiniz taksit tutarı verileri ile bir arabam uzmanları ile irtibata geçin.  Size en uygun taksit aralığındaki kişilik gruba ekleneceksiniz. Noter husurundaki çekilişin ardından 20 ile 66 ay aralığında herhangi bir sayıda kişiden oluşan tasarruf programı oluşturulabilir.

Özellikle dar ve orta gelir düzeyine sahip kişiler için avantajlı bir sistemde dini olarak hassasiyetinizi de göz önüne alarak faizsiz mal edinme gönül rahatlığını sunan bir sistemdir.

Birarabam sisteminde noter huzurunda çekiliş soru işaretlerinizi biliyoruz.  Elbette sonuncu sırada olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun diğer ödeme sistemlerinden her hâlükârda daha avantajlı olacaksınız.  Hiçbir ek maliyet ödemeden otomobilinize kavuşacaksınız.  Ayrıca kim bilir ilk sırada da çıkabilirsiniz.

Böyle bir durumda hemen kendi otomobilinize kavuşursunuz.  Kredi ödemeden kendi belirlediğiniz taksitler ve kendi ev ekonominizi yöneterek ev sahibi olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Faizsiz kendiniz köşeye para atarak bir araba almak isterseniz birkaç yıl içinde alabilirsiniz.  Ancak bu arada araba fiyatlarının artması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Birarabam ile otomobil almak istediğinizde ise; bu sistemde araba almak oldukça kolay! Sizin gibi araba almak isteyen insanların bir araya gelerek kullandığı sistemde her ay X Türk Lirası verdiğinizde örneğin 40 kişilik bir gruptaysanız, noter huzurunda yapılan çekilişle daha kısa sürede araba sahibi olabilirsiniz.

Üstelik faiz ödemeden, siz aylık ne kadar ödeyebileceğinizi ve hangi arabayı almayı planladığınızı belirlerseniz gerisi için bu sistem size yardımcı oluyor.  Daha kısa sürede peşinatsız ve faizsiz aracınıza kavuşuyorsunuz.

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir