444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Faizsiz Taksitle Araba Almak İstiyorum

Borçlanmadan ve taksitle “Faizsiz taksitle araba almak istiyorum” diyorsanız doğru adrestesiniz. Zira, BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Finansı ile peşinatsız, taksitle, ekstra herhangi bir fark ödemeden ev ya da araba sahibi olabilirsiniz. Kredi ile ev ya da araba almak istediğinizde çok fazla faiz yüküyle birlikte borçlandırılırsınız. Oysa BİREVİM’in alt kuruluşu olan Birarabam’ın tasarruf yöntemlerinde sadece birlikte tasarruf yaparak, borçlanmadan araba sahibi olabilirsiniz.

Kredi ya da diğer finansal araçların getirdiği ekstra borçlanmalara ihtiyacınız yok!  Vade farkı gibi ekstralardan sizi koruyan Birlikte Tasarruf Finansı’nda aylık tasarruf taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz. Bütçenize göre ödeme yaparak kolay yoldan en hızlı şekilde ister ikinci el ister sıfır istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

BİREVİM’in Tasarruf Finans Uzmanları ihtiyacınıza göre size en uygun tasarruf yöntemini sunar ve bütçenize göre size bir ödeme planı çıkarır. Dahil olduğunuz tasarruf yöntemine göre size teslim tarihini bildirir. Eğer sıra tespitli tasarruf yönteme dahil olmak isterseniz yer alacağınız tasarruf grubunu bildirir. Noter huzurunda gerçekleşen sıra tespitinde teslim alacağınız tarih belirlenir.

Birarabam’ın sunduğu tasarruf yöntemlerin avantajlarının yanında pek çok açıdan da esnektir de. Zira dileyen tasarruf sahipleri toplu miktarda para geçtiğinde borçlarını kapatabilir, ara ödemeler yapabilir ve tasarruf taksitlerini belirli dönemlerde artırabilir veya azaltabilir. Tasarruf taksit ödemeleri ve toplu ödemeler, tasarruf sahiplerinin bütçelerine göre ayarlanır.

BİREVİM ile faizsiz bir şekilde araba almak isterseniz sadece arabanızın değeri kadar ödeme yaparsınız. Kredi ödemeden kendi belirlediğiniz taksitler ve kendi ev ekonominizi yöneterek araba alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, faizsiz bireysel olarak köşeye para atarak bir araba almak isterseniz bu süre oldukça fazla uzayabilir ve araba fiyatlarının artması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Almak Nasıl Mümkün?

Birlikte Tasarruf Finansı ile bireysel tasarruflarınızın gücünü birlikteliğin gücü ile harmanlayarak; 1 yılda 100 adım yol almak yerine aynı sürede 1.000 adımlık yol alabilirsiniz. Üstelik kendi hayallerinize ulaşmak için planlı bir şekilde yaptığınız ödemeler, diğer tüm tasarruf sahiplerinin ev, araba ve daha pek çok hayalinin gerçekleşmesine de vesile olur!

Üstelik faiz ödemeden, siz aylık ne kadar ödeyebileceğinizi ve hangi arabayı almayı planladığınızı belirlerseniz gerisi için bu uzmanlar size yardımcı olur. Daha kısa sürede peşinatsız ve faizsiz şekilde aracınıza kavuşursunuz.

Hayallerinizi hedefe dönüştürerek gerçekleştirmek için şimdi sıra sizde!

Benzer Yazılar
Genel

Her Ay Ne Kadar Tasarruf Etmelisiniz?

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Sürdürülebilir Bir Yaşam için “Tasarruf”

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

2021'de Tasarruf Yapmanın 5 Adımı

Genel

Bahar Aylarına Balkonunuzu Yenileyerek Girin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir