444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Faizsiz Taksitle Ev Almak İstiyorum

Günümüzde  artan döviz kurları ve faizler ile size ev sahibi olmak sadece bir hayal gibi görünüyor olabilir.  Ancak öyle değil, zorlaşan şartlar beraberinde alternatif çözümleri de getirebiliyor.  Bu çözümlerden birini de yıllarca faizsiz ev ve araba sektöründe yöneticilik yapmış olan  Birevim’in sahibi Murat Çiftçi oluşturdu.  Yıllardır aynı sektörde aynı işi yapan Çiftçi mevcut deneyimi ve birikimini “Birevim Olsun” sloganı ile “faizsiz taksitle ev almak istiyorum” diyen kişilere sunuyor.

Birevim emlak sahibi olmak isteyen kişiler için faizsiz ve hızlı ev sahibi olabilecekleri en uygun ev edindirme modellerinden biridir.

Size en uygun almak istediğiniz evi ve ödeme olanaklarınızı belirledikten sonra kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılacağını düşündüğümüz birkaç soruyu ve cevabını sizler için hazırladık.  Gerisi için 444 23 53 ile irtibata geçebilirsiniz.  Birevim’in merkez ofisi Ataşehir’de ancak Türkiye genelinde yaklaşık 74 şubesi ile hizmet veriyor.  Buda güvenilir olduğunun kanıtlarından biridir.  Büyümeye devam ediyor.

Peşinatım yok yine de faizsiz taksit ile ev satın alabilir miyim? 

Elbette, alabilirsiniz peşinat ödemek zorunda değilsiniz.  Peşinat sizin ne kadar sürede taksitleri bitirmek istediğiniz ile ilgilidir. Peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirsiniz.

Bu sistem ile arsa veya işyeri mülkü edinebilir miyim?

Elbette, ev, işyeri yada arsayı aynı sistem ile edinebilirsiniz.  Kira öder gibi mülk sahibi olabilirsiniz.

Bu sistem ile ne kadar sürede ev sahibi olabilirim?

Genellikle en fazla 120 ay içerisinde evinize sahip olabilirsiniz.

Tasarruf programları kaç kişiliktir? 

20 kişilikten 480 kişiliğe kadar ödeme gücünüze göre değişen gruplar mevcuttur. Her hâlükârda kendiniz para biriktirmeye kalksanız bu şekilde evinize çok uzun sürede sahip olabilir yada değişen emlak fiyatları ile zorlanabilirsiniz.   Ancak Birevim programına dahil olduğunuzda riskleri sizin için Birevim üstüne alıyor ve çözüm üreten sistemler sunuyor.

Birevim Ev Edinme Sistemleri Hangilerdir?

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarrufla Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

İstediğim evi satın alabilir miyim?

Teslim tarihi gelen kişiler elbette istedikleri evi faizsiz kira öder gibi satın alabilirler.

Sahip olmak istediğiniz evi seçin, ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin ve Birevim uzmanları ile irtibata geçerek size en uygun grupla yola başlayın.  Sonrasında noter huzurundaki çekiliş ile kaçıncı sıradan evinize kavuşabileceğinizi görün.    Almak istediğiniz ev artık size çok yakındır.

En çok sorulan sorulardan birine cevap vermek isteriz. Elbette noter huzurundaki çekilişte; örneğin 40 kişilik bir grupta 35. kişi olabilirsiniz.  Hem kira ödeyip hem ev alma meselesi sizi zorlayabilir.  Yani hem Birevim taksiti hem de kendi kiranızı ödemek zorunda kalırsanız ne olacak?

Küçük taksitli bir alternatif seçebilirsiniz.  Bu şekilde ilk sıralarda çıkmazsanız hem kiranızı ödeyebilir hemde gelecekteki evinizin taksitlerini ödeyebilirsiniz.  Cazip bir çözüm değil mi?  Üstelik ilk sıralarda evinizi alma ihtimaliniz kesinlikle var.

Birevim’i diğer ev edinme sitemlerinden ayıran birkaç özellikten bahsetmek isteriz.  Bu sistemde;

  • Kira yardımı gibi ek maliyetler ödemek zorunda değilsiniz.
  • Taksit tutarınıza göre 20 -480 kişi arası gruplarda yer alırsınız.
  • Diğer sistemlere göre faizsiz taksit seçeneği ile mali açıdan avantaj elde edersiniz.
  • Ev alma sıranız geldiğinde kesinlikle bekletilmezsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir