444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Her Ay Kira Öder Gibi Taksitle Ev Sahibi Olmak İster misiniz?

Kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak için cevabınız evet ise sizleri Birevim’e bekliyoruz. Birevim, müşterilerine yıllardır, faizsiz, kefilsiz, şartsız ve kredisiz ev sahibi olma imkânı tanımaktadır. Kira ödemekten yorulduysanız ve artık bir evim olsun diyorsanız her ay kendi bütçenize göre belirlediğiniz taksitlerle sanki kira ödüyormuş gibi sahip olduğunuz evin taksitlerini ödeyebilirsiniz. Her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Birevim şubesine gitmek ya da iletişim numaralarından Birevim Çağrı Merkezi’ne ulaşmak!

Kira Öder Gibi Ev Satın Almak

Kira ödüyormuş gibi ev sahibi olmak için sizleri de Birevim’e bekliyoruz. Birevim, faiz, peşinat, ara ödeme ya da kira yardımları olmadan yıllardır yüzlerce kişiyi ev sahibi yapmaktadır. Müşterilerini ödeyemeyeceği miktarların ya da yüklerin altına sokmayan Birevim, her ay bütçelerine uygun düşük taksit tutarlarıyla ödeme yapmalarını sağlamaktadır. Her ay kira ödermişçesine Birevim’e düşük miktarlarda para yatırırsınız ve kendi evinizde oturursunuz. Ev sahibi ya da belirsiz kira gibi sorunlarla uğraşmazsınız. Seçtiğiniz taksit sayısı sona erdiğinde ise evinizin tapusu elinize geçer ve artık bir ev sahibi olmuş olursunuz. Bu sonu belli bir kira ödemesi gibidir ve kiranın sonunda oturduğunuz ev size ait olacaktır.

Taksitle Ev Sahibi Olmak

Birevim taksitle ev sahibi olmak için her bütçeye uygun taksit imkânları sunmaktadır. Küçük taksitlerle cebinize uygun ödemeler yapmak istiyorsanız size en uygun taksit seçeneğini seçmeniz gerekir. Birevim tüm ödeme yöntemlerinde taksit belirleme işini direkt olarak müşterilerine bırakmaktadır. Sizler ne kadar sürede ödeme yapmak isterseniz ve bütçenize hangisi daha uygun olacaksa onu seçebilirsiniz. Sunulan taksit sayıları, 60, 80, 120, 180, 240, 360 ve 480’dir. Size, seçtiğiniz eve ve bütçenize en uygun taksit sayısını seçerek her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Taksitle ev sahibi olmak için öncelikle size ve bütçenize en uygun olan evi bulmanız gerekiyor. Eviniz hazırsa ve yalnızca satın alması kaldıysa bu noktada size en yakın Birevim şubesine gidebilirsiniz. Birevim’in tüm şubeleri ve şubelerin adres, iletişim bilgileri internet sitesinde sunulmuştur. Haritadan ya da seçeneklerden size en yakın şube bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak, bu sistem hakkında bilgi sahibi olmak ya da başvuruda bulunmak isterseniz Birevim’in iletişim numaralarını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. 444 23 53 numarası Birevim’in müşteri hizmetleri numarasıdır. Ayrıca eğer Birevim tarafından aranmak isterseniz internet sitesi üzerindeki formu adınız, soyadınız, iliniz ve ilçenizi yazarak doldurabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir