444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Birevim’in en güzel özelliklerinden birisi de budur. Birevim sayesinde istediğiniz evi veya arabayı, istediğiniz yerden alabilirsiniz. Türkiye sınırları içinde istediğiniz ev ve arabanın sahibi olabilmektesiniz. Birevim, bu sayede birçok mutlu müşteri elde etmiştir ve etmeye devam etmektedir.

Birevim aracılığı ile ev almak için birçok yöntem bulunmaktadır. Her tasarruf yöntemi, birbirinden bağımsız yöntemlerdir. Ortak özellikler bulunmaktadır fakat her tasarruf yönteminin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu yöntemler; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi v2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi’dir. Size en uygun olan tasarruf yöntemini, Birevim görevlisi ile seçebilir ve istediğiniz zaman işlemlere başlayabilirsiniz. Birevim, en uygun şekilde ev sahibi olmanızı sağlar. Tüm bunları sağlarken, faiz ve peşinat istemez. Aynı zamanda ara ödeme zorunluluğu da yoktur.

Birevim Aracılığı İle Ev Almak

Burada genel olarak Birevim’den ev almak için yapmanız gerekenler nelerdir, bunu açıklayacağız. Her yöntem farklı olduğu için tasarruf yöntemleri hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Genel olarak nasıl işlediğini aşağıdan okuyabilirsiniz.

İlk olarak almak istediğiniz evin miktarını belirtmeniz gerekmektedir. Miktar hiç önemli değildir. İstediğiniz miktarda olan bir evi alabilirsiniz. Daha sonra peşinatlı veya peşinatsız ödeme planını seçmeniz gerekmektedir. Sisteme hem peşinatlı hem de peşinatsız olarak dahil olabilirsiniz. Peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu aşamadan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarları ve taksit adetini belirlemeniz gerekmektedir.

Belirlenen taksit adetleri, kaç kişilik tasarruf grubuna giriş yaptırılacağınızı belirler. 50 taksit yaptırdıysanız, 50 kişilik gruba dahil olursunuz. Her noktada olduğu gibi bu noktada da karar size bırakılmıştır. Tüm bu seçimler, sözleşmeye dahil edilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Bu aşamadan sonra evi alacağınız tarih netleştirilir. Tarih netleştirilirken noterden yardım alınır ve akıllarda hiçbir şekilde şüphe kalmaz. Noter huzurunda sıra tespiti işlemi yapılır. Bu şekilde herkesin evi teslim alacağı tarih belirlenmiş olur. Size belirtilen tarihte, Birevim istediğiniz yerden istediğiniz evi veya arabayı alır ve size teslim eder.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir