444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Merak Edilenler

Kimler Faizsiz ve Taksitle Ev Sahibi Olabilir?

Türkiye’de milyonlarca aile bütçelerini zorlamadan, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, istediği yerden beğendiği bir evin sahibi olup, kiradan kurtulmak istiyor. Kimileri faizsiz ev kredisi veren bankaları araştırırken, kimileri eşten dosttan edindiği tavsiyelerle bu soruna çözüm bulmaya çalışıyor. Kimileri de bilgisayarın başına geçip ara motorlarına; faizsiz ev kredisi, faizsiz ev almak istiyorum, faizsiz ev nasıl alınır? Faizsiz konut kredisi nasıl alınır? Türünde sorular sorarak cevap arıyorlar. Peki, faizsiz ev almak mümkün mü? Bilinen bir gerçek var ki, Türkiye şartlarında bir yöntem haricinde bu pek mümkün olmuyor. İşte bu yazımızda faizsiz ev almayı mümkün kılan bu yöntemi ve bu yöntemle kimlerin ev sahibi olabileceğini inceleyeceğiz.

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için tasarlanmış bu yöntemler Birevim tarafından sunulmaktadır. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler Birevim’e başvurarak; faiz, vade farkı ya da başka farklar ödemeden kira öder gibi ev sahibi olabilirler. Ayrıca Birevim ile faizsiz ev almak isteyen kişiler başka firmalarda “kira yardımı” adı altında uygulanan ve ev sahibi olmak isteyen kişilere ek maliyetler getiren uygulamalarla da karşılaşmıyor. Kısacası Birevim’de ne kadarlık bir ev almak istiyorsanız cebinizden de o kadar çıkıyor.

Peki, kimler Birevim ile faizsiz ve taksitle ev sahibi olabilir? Öncelikle Birevim ile ev sahibi olmak isteyen kişiler aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler. Dolayısıyla kendi belirledikleri taksitleri aylık olarak ödeyebilen herkes Birevim ile faizsiz ev sahibi olabilirler. Özellikle aylık sabit geliri olan; memurlar, işçiler, emekliler, özel ve kamu kurumlarında çalışanlar Birevim’in faizsiz ve taksitle ev sahibi yapan yöntemlerinden yararlanıp beğendikleri evi istedikleri yerden alabilirler. Ayrıca Birevim ile faizsiz ve taksitle ev sahibi olmak isteyenler için peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu yoktur.

Bu yazımızda bahsetmeden geçemeyeceğimiz bir konuya daha değinelim. Diyelim ki aylık sabit bir geliriniz yok ya da aylık gelirinizi sadece geçiminiz için kullanıyorsunuz. Haliyle her ay taksit ödeyecek durumunuz yok; ancak faizsiz ve taksitle ev sahibi olmayı da çok istiyorsunuz. Bu durumda bulunan kişilere Birevim mükemmel çözümler sunuyor. Birevim, faizsiz ve taksitle ev sahibi yapan yöntemlerini etrafındakilere tavsiye edenlere buradan gelir elde edip taksitlerini ödeme imkanı sunuyor. Bir örnekle açıklayalım. Diyelim ki ev hanımısınız ve aylık sabit geliriniz yok. Bu durumda siz çevrenizdekilere Birevim’i tavsiye ediyorsunuz. Tavsiye ettiğiniz kişiler Birevim ile ev sahibi olmak istediklerinde Birevim size bu durumdan kaynaklı bir gelir sunuyor. Yaklaşık ve basit bir hesapla söyleyecek olursak, her ay sizin tavsiye ettiğiniz faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyen 3-4 kişi Birevim’e başvurup ev sahibi olursa siz de o ayki taksitinizi ödeyecek bir gelir elde etmiş olursunuz. Bunu her ay düzenli olarak yaptığınızda sadece Birevim’i tavsiye ederek ev sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Sürdürülebilir Bir Yaşam için “Tasarruf”

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

2021'de Tasarruf Yapmanın 5 Adımı

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Tasarruf Finans Uzmanınız ile Görüntülü Görüşmenin Yolu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir