444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?

Birevim’e en çok sorulan sorular arasında peşinatı çek olarak versem olur mu sorusu yer almaktadır. İleri vade için planlanmış çekler, sadece araba ödeme olarak kabul edilmektedir. Bu durumda peşinat yerine geçmemekte ve kabul edilmemektedir. Peşinat olarak çek vermek isterseniz, vadesinde işleme alınır.

Birevim, her konuda kolaylık sağladığı gibi bu konuda da kolaylık sağlamıştır. Bu sayede bir adet bile şikayeti olmayan şirket konumuna gelmiştir. Mutlu müşteriler ile yoluna devam etmektedir.

Birevim’den Ev Almak

Ara ödemeden bahsetmişken, ara ödeme yapabileceğiniz tasarruf yöntemini tanıtmakta fayda olacak. Bu yöntem Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi’dir. Bu yöntem ile ev almak isterseniz, aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekecektir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Her şeyden önce almak istediğiniz evin tutarını belirtmeniz gerekmektedir. Tutar hiç önemli değildir. 50.000 TL olabileceği gibi 500.000 TL’de olabilir. Burada karar müşterinindir. Daha sonra ödeme planı seçmeniz gerekecektir. Burada peşinatlı veya peşinatsız ödeme planı seçebilir, sisteme dahil olabilirsiniz. Daha sonra diğer yöntemlerde de olduğu gibi taksitleri belirlemeniz gerekmektedir. Taksitleri sabit bir şekilde ödeyebilir ve evi teslim aldıktan sonra yükseltebilirsiniz. Bu sistemde ara ödeme kabul edilmektedir. Ara ödeme için zorunluluk yoktur. Borcunuzun daha erken bitmesini isterseniz, ara ödeme yapabilir ve borcunuzu erken bitirebilirsiniz.

Bu hususlar belirlendikten sonra evinizin teslim tarihi belirlenmiş olur. Teslim tarihinin netleştirilmesi için peşinatlı veya peşinatsız sistem, ara ödemeli veya ara ödemesiz ve taksit planını belirlemeniz gerekmektedir. Bu sayede tüm hususlar netleşmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra her husus sözleşmeye eklenir, karşılıklı olarak imzalanır. Belirlenen tarihte istediğiniz herhangi bir yerden herhangi bir evi alabilirsiniz. Evin teslimata kadar geçen sürede, bütün işlemler Birevim tarafından yürütülecek ve size destek sağlanacaktır.

Bu sistem gibi birçok sistem bulunmaktadır. Kendinize uygun olan tasarruf yöntemini seçebilir ve Birevim müşterilerinin arasında dahil olabilirsiniz. Aklınıza takılan her soruya 7/24 yanıt alabileceğiniz gibi şubeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

BirevimSesli Makaleler

Birevim Sıra Tespiti (Çekiliş) Sonuçları ve Zamanı

Birevim

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir