444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Peşinatsız ve kredisiz ev almak isterseniz Birevim sizlere bu imkânları sağlayacaktır. Birevim’de alacağınız ev için peşinat ödeyip ödemeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Peşinat ödeme gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Peşinatın yanı sıra faiz, kefil ve kredi gibi durumlar da bulunmamaktadır. Peşinatsız kredisiz ev alma seçenekleriyle Birevim hem çok kolay hem de bütçe dostu bir şekilde insanların ev sahibi olmasını sağlamaktadır.

Peşinatsız ve Kredisiz Ev Sahibi Olma

Peşinat ödemeden kredisiz ev almak isterseniz Birevim’i tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde de insanları ev sahibi yapma, onların mutluluklarına ortak olma hedefi ile yola çıkan Birevim, ev alma seçeneklerini kredi olarak sunmamaktadır. Günümüz ekonomisinin durumundan dolayı ev sahibi olmak fazlasıyla zorlaştı. Bu sebepten dolayı da insanlar ev alma desteği aramaktadır. Krediler, bankaların sunduğu ev satın alma yöntemleridir fakat hem faiz hem yüksek gelir istemeleri hem de kredi koşullarından dolayı insanlar bankalardan uzak durmaktadır.

Birevim, ailelere, kişilere, ev sahibi olmak isteyen herkese kendine özgü, Türkiye’de ilk ve öncü ev alma yöntemleri sunmaktadır. Bu ev alma yöntemlerinde peşinat ödemek kişinin kendi kararına kalmaktadır. Dilerse belli bir peşinat ödeyip gerisini taksitlendirebilir, dilerse de tamamen peşinatsız ödemeler yapabilir.

Peşinatsız ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Peşinatsız ev alma yöntemleri, Birevim’in peşinatsız faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu tasarruf yöntemleridir. Yüksek taksitler zorunlulukları ve peşinat zorunluluğu bulunmayan Birevim, ayrıca faiz, kredi, kefil, vade farklı ya da ek masraflar da sunmamaktadır. Burada ev sahibi olmak isterseniz aşağıda verilen tasarruf yöntemlerinden birini seçebilirsiniz:

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemi kullanacak olan kişilerin evi alacağı tarih noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belli olmaktadır. İster peşinat ödeyerek ister peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Belli olan tarih ile hemen kısa süre içerisinde evinizi alabilirsiniz.
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2: Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan bu yöntemde kişi alacağı eve, taksit sayısına ve ödeyeceği tutara kendi karar verir. Bu yöntemde de evin satın alınacağı tarih noter tarafından belirlenir.
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Evin teslim alınacağı tarihi ve o zamana kadar yapılacak olan ödeme yöntemlerini serbest olarak kişi kendi belirlemektedir.
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde de noter huzurunda tarih ve sıra tespit edilir. Bu yöntemin özelliği, evi almaya karar verdiğiniz zaman fiyat sabitlenir ve değeri arttığı zaman yüksek değerle aynı parayla evi satın alırsınız.

Peşinatsız ve Kredisiz Ev Başvurusu

Peşinat ve kredi ödemeden ev başvurusu yapmak ve ev sahibi olmak istiyorsanız bulunduğunuz il ve ilçedeki Birevim şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz yerde bir Birevim şubesi yoksa peşinatsız kredisiz ev başvurusunu 444 23 53 telefon numarası üzerinden de yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir