444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Peşinatsız Senetle Araba Almak İstiyorum

Herbirimiz ayaklarımızı yerden kesecek bir araca sahip olmak isteriz. Zevklerimiz   ve hayat tarzlarımız farklı olsa da otomobil insanı gerçekten özgür hissettiriyor. Canınız mı sıkıldı atlayın aracınıza deniz, göl kenarı yada ormanlık bir yere yürüyüşe gidin. Olmadı sevdiğiniz bir kafede iki dakika soluklanın ve dönün.  Toplu taşımadaki otobüs yada metro saatlerine uymak gibi bir zorunluluğunuz yok. Hiçbir saate yada sisteme tabi olmadan özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Peki, günümüz şartlarında kredi harici alacağınız otomobile ederinden fazla ücret ödemeden otomobil sahibi olabilir misiniz?  Hem de hızlı ve kolay yoldan… Evet, peşinatsız senet öder gibi araç almak istiyorum diyorsanız, bu mümkündür.

Senet öder gibi taksitle noter huzurunda yapılan çekiliş ile sizin seçtiğiniz sıfır yada ikinci el bir araca sahip olabilirsiniz.

“Bir araban olsun istiyorsan” sloganı ile faizsiz araç satın almanın yolunu açan Murat Çiftçi yıllarca emlak sektöründe yöneticilik yapan bir uzmandır ve eşsiz tecrübesi ile bugün kolay, hızlı ve peşinatsız araç sahibi olmanız için kapı açmıştır.  Birarabam sistemi ile ekonominize göre ödeme seçeneklerini kendiniz belirlersiniz.  Türkiye’nin istediğiniz noktasından istediğiniz araca faizsiz ve peşinatsız şekilde adeta senet öder gibi küçük taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Yeterli nakit paraya sahip değilseniz   80 aya kadar taksitle araç sahibi olabilirsiniz.

 • Faizsiz,
 • Küçük taksitler ile,
 • Peşinatsız,
 • Kampanyalı satın alma seçenekleri,

Bir banka kredisi ile borçlanarak araç almaya kalktığınızda borcunuz uzun yıllar devam eder.  Çünkü faiz vb.  ek ödemeler alacağınız araca ederinden fazla ücret ödemenizi  sağlar.

Senetle araba almak istiyorsanız peşinatsız ve faizsiz bir arabam sitesinin konusunda uzman personeli ile irtibata geçebilirsiniz.

Birarabam sistemi ile araç almanın avantajları nelerdir?

 • Faiz yada başka farklar ödemezsiniz. Kesinlikle en avantajlı tarafı budur.  Ekstra ödeme yok.
 • Almak istediğiniz aracı kendi bütçenize göre taksitlendirerek ödemelerinizi kendiniz planlarsınız.
 • Hiç peşinatınız yok mu? Dert etmeyin, bir arabam sisteminde peşinatsız araç sahibi olabilirsiniz.
 • Senet öder gibi taksitle alacağınız aracı “banka kredisi gibi ödeme sistemlerindeki faiz” ekstralarına bulaşmadan avantajlı satın alma avantajına sahip olursunuz.

Tüm Türkiye genelinde 70’in üzerinde şube ile hizmet veren Biraram ile otomobil sahibi olmak çok kolaydır!

 • Öncelikle satın almak istediğiniz aracı seçin,
 • Ekonominize göre taksit tutarlarınızı belirleyin.
 • Birarabam uzmanları ile irtibata geçin. İster telefon ister sitede yer alan başvuru formu ile peşinatsız senetle taksit öder gibi araç sahibi olabilirsiniz.

İnanamadıysanız internet üzerinde faizsiz ve peşinatsız araç sahibi olma sistemini deneyimlemiş kişilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Artık herkes araç sahibi olabilir.  Aracını seç ve hemen ara…

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir