444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birarabam

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle peşinatsız araba almak için Birevim’in bir alt kuruluşu olan ‘Birarabam’ı tercih edebilirsiniz. Birarabam, araba sahibi olmak isteyenlere ayaklarını yerden kesecek hem peşinatsız hem de faizsiz araba alma imkânı sunmaktadır. Peşinatsız taksitle araba almak isteyenler bu kuruluş sayesinde hem alacakları araba için herhangi bir fark ödemezler hem de 66 aya kadar yayılabilen taksitlerle kolayca ödemelerini yaparlar.

Birarabam’la Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Birarabam faizsiz ve taksitli araba sahibi yapan bir sistemdir. Günümüzde arabalar hem bireysel hem de ticari olarak büyük önem taşımaktadır. Ulaşımın en kolay ve konforlu aracı olan arabaların artan enflasyonla beraber fiyatlarında yükselme görülmektedir. Bu yüzden belli bir birikimi olmayan kişiler kredilere yönelmektedir. Bankaların sunduğu kredilerin faizli olması ve ödemelerde peşinat yüklemesi, kişilerin ödemelerini zorlaştırmaktadır. Birevim, araba sahibi olmak isteyen kişilere tamamen peşinatsız ve faizsiz araba satın alma imkânı sağlar. Bu sayede arabaya hem satış fiyatıyla sahip olursunuz hem de ödemelerinizi etiket fiyatı üzerinden taksitle gerçekleştirirsiniz.

Araba Sahibi Olmanın Kolay Yolu: Birarabam

Birevim peşinatsız araba sahibi olmak isteyenlere hem ‘0’ kilometre hem de 2. El araba satın alabilmeleri için Birarabam sistemini sunmaktadır. Almak istenilen arabaya Birevim değil, sahibi olacak kişi karar vermektedir. Birevim, yalnızca ödemelerde konuya dahil olmaktadır. Daha önceki yıllarda yüzlerce kişiyi araba sahibi yapan bu kuruluş en kolay ve rahat yöntemleri sunmaktadır. Birevim aracılığıyla alacağınız arabalarda:

  • Vade farkı yoktur ve 66 aya kadar vade imkânı vardır.
  • Herhangi bir faiz uygulaması yoktur.
  • Ödemeler peşinatsızdır.

Peşinatsız taksitle araba sahibi yapan Birevim’in alt kuruluşu Biraraba, satın alınmak istenen arabayı gerçek değerinde ve düşük miktarda taksitlerle müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca dileyen müşteriler ellerine toplu miktarda para geçtiğinde borçlarını kapatabilmektedir. Taksit ödemeleri ve toplu ödemeler, müşterilerin bütçelerine göre ayarlanmaktadır.

Birarabam İle Araba Sahibi Olanlar

Birevim Türkiye Şubeleri

Birarabam şubeleri aracılığıyla araba satın almak isteyen kişiler dilerlerse en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilir dilerlerse de telefon yoluyla iletişim sağlayabilirler. Türkiye’nin 39 ilinde Birevim şubeleri bulunmaktadır. Şubelerde hem ev hem de araba almak için başvuru yapabilir ya da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Size en yakın şubeyi öğrenmek isterseniz Birevim’in internet sitesinde sağ üst bölümden ‘en yakın şube’ ya da ‘şubelerimiz’ bölümüne gidebilir ve haritadan bulunduğunuz şehri seçebilirsiniz. Burada şubelerin detaylı adres ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Birarabam’a Başvuru Yapmak

Birarabam başvuru işlemleri için hızlıca Birevim’e ulaşmak ve peşinatsız taksitle araba almak için başvuru yapmak için www.birarabam.com adresinin sağ üst bölümünde bulunan ‘Hızlı Başvuru’ bölümüne tıklayabilirsiniz. Burada karşınıza çıkan sekmede adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı gönderdikten kısa bir süre sonra Birevim müşteri temsilcilerinden biri sizi arayarak bilgilendirecek ve başvurunuzu yardımcı olacaktır. Direkt olarak Birevim’i aramak ve sorularınızı sormak, başvuru yapmak isterseniz 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birarabam

Araba Kampanyaları 2021 – Birevim’den Faizsiz Destek

Birarabam

Küçük Taksitlerle Araba Almanın Yeni Yolu Birarabam'dan 66 Aya Kadar Taksit İmkanı

Birarabam

Birevim Araba Hesaplama Programı

BirarabamSesli Makaleler

Birevim'den Araba Almak İstiyorum

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir