444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

Senet ile ev almak isteyenler, Birevim’in ev satın alma yöntemlerini inceleyebilirler. Birevim, müşterilerine kira öder gibi taksit ödeyerek ev satın alma hizmetleri sunmaktadır. Bir evi olsun isteyenler, yeni ev kuracaklar ya da evini değiştirmek isteyenler burada aynı zamanda senetle ev almak seçeneğinden de yararlanabilirler. Birevim, ev satın almalarında müşterilerinden herhangi bir peşinat, kredi, faiz, kefil ya da yüksek taksit oranları talep etmez. Bu da kişilerin bütçelerine uygun ve gönül rahatlığıyla ev almalarına yardımcı olur. Senet, Birevim tarafından uygulanan bir zorunluluk değildir. Müşteri talep ederse güvence olarak Birevim’e senet sunabilir.

Senetle Ev Satın Alma Seçeneği

Senetle ev satın almak isteyenler, peşinat ödemeden ev satın almak isteyen kişilerin uygulamayı tercih ettiği yöntemlerden biridir. Hiçbir peşinat ödemeden, senet borcu öder gibi ev satın almak isterseniz bu seçenekten yararlanabilirsiniz. 60, 120, 180, 240, 360 ya da 480 ay vade ile peşinat ödemeden, faiz ödemeden ve vade farkı yansıtılmadan ev sahibi olmak istiyorsanız bu Birevim’i tercih edebilirsiniz. Burada ev satın almak için destek alırken senet seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Herkesin tercih ettiği bir yöntem olmayan senet, imzalamadan önce dikkatli olunması gereken bir hizmettir. Alacağınız evi ya da inşaat şirketini iyi seçmeli, iyi karar vermeli ve sonra Birevim ile evi satın almalısınız.

Senetle Ev Satın Almak İçin Yapılması Gerekenler

Senetle ev almak için yapılması gereken birkaç şey bulunmaktadır. Birevim, senetle ev almak isteyenlerden alacakları evin belirlenmesini ve bir senet oluşturulmasını talep eder. Evi belirledikten sonra, evin fiyatı kadar Birevim ile anlaşırsınız ve bütçenize uygun olarak taksitlendirirsiniz. Daha sonra her ay düzenli olarak ödemelerinize başlarsınız. Senet çok önemlidir ve aylık senetler yapılması tavsiye edilir. Her ay ödemenizi yaptıktan sonra o ayın senedini almalısınız. Senetleri taksitler bitene kadar hatta bittikten sonra da saklamalısınız.

Senetle Ev Alacaklara Tavsiyeler

Senetle ev alacaklara tavsiye edilen ve dikkat etmeleri önerilen birkaç husus bulunmaktadır. Senetle ev alacak olanların öncelikle senet imzalamadan önce emin olmaları gerekmektedir. Bu senedi iyice incelemeli, okumalı ve altında imza atıldıktan sonra cayma imkânının olmadığını bilmek gerekir. Senetle ev alacaksanız, evi alacağınız firmanın, inşaat şirketinin güvenli olması ve evin bir garantisi olması gerekmektedir. Senet ödemelerini toplu olarak değil, aylık bütçenize uygun taksitlerle ayarlamanız tavsiye edilir.

Senetle ev sahibi olmak birçok kişi için endişe uyandırmaktadır. Bunun da sebebi senet imzaladığınız zaman alacaklı konumunda olunmasıdır. Fakat Birevim çok uzun yıllardan beri hizmet veren, yüzlerce hatta binlerce kişiyi ev sahibi yapmış güvenilir bir şirkettir. Bu yüzden peşinatsız ve faizsiz güvenli bir şekilde ev sahibi olmak için burayı tercih edebilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimGenelMerak Edilenler

Dekorasyon Sırları ile Evinizi Güzelleştirin

Birlikte TasarrufGenelSesli Makaleler

Birlikte Tasarruf Finansı Nasıl İşler?

Genel

Evinizi Taşırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Önemli Adım

Genel

5 Maddede Kendinizi ve Evinizi Depreme Hazırlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir